Ocena kierowcy - Rover 100 II

Pawel , 16 lat temu
Silnik 1.1 L 60KM 44kW
Rok produkcji 1995
Rover 100 II 1.1 L 60KM 44kW 1994-1998 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : styl tego auta..nie znajdzie sie taki drugi jak te nna ulicy..a jak sie znajdzie to mozna smialo sie usmiechnac do jego wlasciiela :)
Układ hamulcowy : moglby byc lepszy..
z checia odziedzicze to auto ...sluzy w mojej rodzinie jako autko zastepcze na 2 miesiace..nanuska musiala czyms dojezdac do pracy:).. teraz dostanie bardzo fajne autko a to dostane ja:)
Naprawde nie narzekam:) pali troszke wiecej niz myslalem ale te 6,5l w miesnie i tak jest dobrze..mysle ze spokojnie wyruszylbym tym autkiem nad moze..oczywiscie po wczesniejszym przegladzie malym:).. plyny paski itd.. dobry ekonomiczny elastyczny..w grancach rozwagi autka mijeskiego:) na spokojna i wystarczajaco szybka jazde wystarczy :)
biegi wchodza latwo i schludnie..wsteczny wymaga wiekszego skupienia niz pozostale 5 biegow do przodu:)krotkie przelozenia.. 5juz od nawet 60 65km/h ekonomicznie jest przy 90 do 100km/h..dobrze jest :)
autko dosc miekkie ale za to tez bardziej wygpodne..zauwazylem tez pewna ciekawa rzecz..im szybciej jedziemy tym autko jedzie lepeij i nie ma stukow:)..bo poprostu przelatujemy przez dziury:)za sprawa pneumatycznemu zawieszeniu;p..dla mojej jazdy za miekkie ..ale na wypad i spokojna jazde naprawde jest good:)
we wszystkie strony jest dobrze..kazdy parking zaliczymy.. i wszystko widzimy..moze dlatego tak pisze bo jezdzilem wczesniej Vectra mamy:P i tam juz nie bylo widac tyle szczegolnie do tylu:P.. ale dawalem rade Vectra to i dam rade tym:)
wszystko pod reka..troche toporne tworzywa ale wszystko jest co powinno byc... pod reka i z mysla..szczegolnie polka ..na poczatku nie docenialem jej...a;e w jezdzie po miescie mam tam zawsze pelno rzeczy:P tel klucze i inne :).. trzymaja sie dobrze i sa pod reka
chlodzi i grzeje,,, bede mial dopiro okazjie w zimie przetestowac grzanie:)..a na gorace dni jak opuscuimy tylne okienka to naprawde jest fajnie:)
dla mnei nawet przy max odsunieciu fotela jest dalej troszke za malo miejsca:(.. mam 187wzrostu.. jak sie podsune to bede mial mniej wygodna pozycje na krotka tradse ..ale wejdzie 4 pasazerow:).. nigdy nie woze 5..taka jakas glupia zasada:).. nawwet Vectra:)
mogloby byc lepiej ..ale nie narzekam wkoncu to autko miejscie :)
6,5 miasto 5 na trasie.. jest dobrze dla studenta:)
za ta cene nie znajdziecie lepszego..ja mialem fart i kupilem ladniutkiego Roverka 111 95r..po liftingu.. poduszka alarm z pilotem.. srebrny... za 2400..z ubezpieczeniam na rok:)
drobiazgi lubia sie czasem zepsuc..ale mozna je samemu naprawic;].. zaleta jak nic:)
naprawde nie narzekam.. skoro moglbym pojechac nad moze znaczy ze ufam:)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.1 L 60KM 44kW [l/100km]

6,3