Ocena kierowcy - Rover 200 III

miwa@logi.pl, 14 lat temu
Silnik 1.4 i 75KM 55kW
Rok produkcji 1998
Rover 200 III 1.4 i 75KM 55kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Inne : Uklad jezdny wspomaganie :)
Układ elektryczny : Alternator
Karoseria : korozja na tylnej klapie obok zamka no i tam gdzie zbiera sie woda
Ogolnie mialem kupic auto z 94 a dzieki mojemu kuzynowi dostalem o niebo lepsze z 98 tylko ze nie Honde czego teraz nie zaluje. Jakbym mial sie cofnac w czasie zdecydowalbym sie na nie poraz drugi. Bryla podoba sie mojej dziewczynie takze polecam :))
W prownaniu do mojego poprzedniego auta czuje sie jak w mercedesie :) elastycznosc przy wyprzedzaniu i praca silnika bez zarzutów..
Skrzynia biegow zaskoczyla mnie pozytywnie zero meczarni przy zmianie biegow
Wspomaganie dziala bez zarzutów oczywiscie japonska dokladnosc i czulosc reaguje na kazdy ruch kierownica
najgorszy jest martwy punkt za fotelem pasazera pozatym ok
Miejsca starczy nawet na wielkoluda co prawda jestem sredniego wzrostu ale wszystko mam pod reką
nad tym nalezaloby popracowac aczkolwiek podoba mi sie nawiew przedniej szyby
bez komentarza
Najgorzej radzi sobie na kostce ale na szczescie takich nawierzchni nie jest az tak duzo.
Osobiscie mialem kupic honde civic natomiast moj kuzyn (dziekuje mu bardzo) polecil mi to auto zbudowane na japonskich podzespolach czyli nie sa az tak kosztowne wymiany jak to wszyscy mowia o Roverach. Takze polecam kazdemu srednio na trasie pali mi 6.5l/100km w miescie nie wiem bo jeszcze nie testowalem ale pewnie do 8,5 l
7 kola za `98 w prawie idealnym stanie nie robi jakiejs tragedii przez panow z komisu okreslony jako szpila ;]
Jedyne co musialem wymienic to pokretlo ktore dostalem na allegro za 15 zyla wiec jak na razie jest ok.
Odpukac w niemalowane na szczescie obylo sie bez powaznych wymian. Co prawda siadł mi alternator ale wymiana kosztowala 200 zl

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 75KM 55kW [l/100km]

0,0