Ocena kierowcy - Rover 600

Dalajlama, 9 lat temu
Silnik 2.0 Si 131KM 96kW
Rok produkcji 1994
Rover 600 2.0 Si 131KM 96kW 1993-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : Niezawodna jednostka ktora mozna wkrecac na wysokie obroty a on Ci bedzie jeszcze wdzieczny :) Silnik lubi obroty ale na niskich radzi sobie równie doskonale :)
Bardzo fajne auto. Żałuje, że sprzedałem. Silnik niezawodny pomimo ogromnego przebiegu 320000 km. Nic dziwnego w końcu to silnik jak i zawieszenie ( i wiele więcej) pochodzi od hondy accord. Oleju nie pobierał :) wygodne auto, Świetnie trzyma się drogi. Niestety nie lubi podtlenku LPG co skutkowało częstymi wystrzałami ;( Zawieszenie dobre i wytrzymałe. Psuję się często otwieranie elektrycznych szyb to znaczy rolki na prowadnicach sie wycierają i szyby sie kosza podczas podnoszenia. Ale to da sie zrobić. Blacha jak to blacha lubi gdzie nie gdzie pordzewieć ale za to podłoga w stanie nienaruszonym. Mankamentem Roverow jest słabe ogrzewanie. Niestety trzeba marznac w zime
rewelacyjny niezawodny silnik. Duzy przebieg a nie brał ani grama oleju. Zrywny i szybki jak na swoją mase. Nie lubi LPG. Ale to można wyregulować.
Skrzynia biegów bardzo dobra. Biegi wchodzą płynnie i cicho.
Dobrze trzyma sie drogi. Zawieszenie trwale jak na nasze drogi.
Widocznosc dobra z kazdej strony.
Słabe ogrzewanie. Mimo nowego płynu chłodniczego i nowego termostatu niestety nie grzał dobrze. Roverki tam maja niestety bo ja lubie miec cieplo w samochodzie.
Miejsca jest dosc duzo aczkolwiek z tyłu nie koniecznie mieszcza sie duze osoby gdy z przody tez siedza duzi... ale ja rzadko jezdzilem z kompletem duzych pasażerów :)
Wyciszenie bardzo dobre :)
Wbrew temu ze to na japonskich czesciach ceny czesci nie szarpia za kieszen jakos nadzwyczajnie.
Auto fajne za niewielkie pieniadze.
Zdarzaja sie usterki ale w ktorym aucie sie nie zdarzaja.
Nic poważnego mi się nie przytrafiło.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 Si 131KM 96kW [l/100km]

13,0