Lista ocen Rover 75 Sedan (104) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 136 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Thrill
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Jak pisałem - kupno tego auta z niskim przebiegiem jest dziś niemożliwe a kupno z większym moze sie okzać mało trafioną inwestycją. Głownie dlatego, że auto ma sporo mniejszych i kilka dużych bolączek, które nieżadko naprawiane sa "po taniości" i we własnym zakresie. To w tym aucie wróży wyłacznie kłopotów ciąg dalszy. Choć brytyjczyk to ma niemiecką duszę - jak coś w nim robić to porządnie a nie na skróty. To mimo wszystko przy...
~tropek123
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
za te pieniądze ciężko znaleźć auto z takim wyposażeniem ! a linia samochodu mówi sama za siebie... moim zdaniem nie jest to żadna podróba jaguara, ani też jaguar dla ubogich... po prostu czasem nie warto przepłacać za znaczek na masce... jeśli ktoś marzył o v6 w automacie, w skórzanej tapicerce to polecam z całego serca... części na rynku wtórnym kosztują grosze i jest ich cała masa z rozkręcanych angoli.
~Roverownik
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
Do 15 tysięcy złotych nie kupi się żadnego tak dużego i przestronnego, komfortowo wyposażonego, niezawodnego i odpornego na korozję samochodu. Zdecydowanie wyprzedza całą konkurencję w tym przedziale cenowym - zwłaszcza biorąc pod uwagę wygląd. Pozbądźcie się mitów na temat Roverów! To świetne, niedocenione i piękne samochody dostępne po bardzo niskich cenach (biorąc pod uwagę wyposażenie, jakość, rok produkcji i wygląd)!
~audi, opla co kolwiek
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
jeżeli ktoś chce się nauczyć naprawiać samochód to polecam ten model będzie miał dużo okazji do poznania tego auta, po kilku wizytach u mechanika i zostawieniu kilkunastu tysięcy drobne naprawy wykonywałem sam. Jednak jak jeździsz raz na tydzień i średnia roczna ilość kilometrów nie przekracza 10000 to możliwe że warto, ja przejeżdżam około 25000 km do czego ten samochód jak widać nie jest stworzony, lepiej wygląda jak jeździ.
~Michal
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Za auto 4 lata temu zapłaciłem 27tys. Sprzedałem paska z tego samego roku za 30tys i kupiłem rovera. Od razu zrobiłem większy przegląd i razem z kosztem zakupu zmieściłem się w 30tys. Byłem i do tej pory jestem mega zadowolony z tego zakupu. Rover jest bardziej komfortowy od paska, pali prawie tyle samo a jest dynamiczniejszy. Teraz rovera 75 z 2000r można kupić nawet za 14tys w dobrym stanie. Także zakup jest na pewno opłacalny.
~Raciaty
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Nowego Roverka juz nie kupicie ale życie sobie umilicie i będziecie w zachwycie bo za taką kasę coś oryginalnego sobie sprawicie , a jak ktoś mnie klął będzie , że Roverem nie dojedzie wszędzie niech ma to na uwadze , że sam w głowie ma władze i do portfela sam sięga , a ta wolność to jest potęga , zawsze można mieć skodę lub fiata , merca starego a nawet Qnia i bata ...
~Mateusz
Sedan 1.8 120KM 88kW
Auto za niewielkie pieniądze, a wykonanie samochodu, cena część jest oszałamiająca jak na to za ile można już kupić takie auto chodź z zadki częściami jest problem bo trzeba ściągać z UK to nie uważam tego za problem patrząc na to jaki to oldschoolowy samochód, coś wyjątkowego na drogach, a nie jakieś odgrzewane 30 razy (kotlety) jak A3 i Golf
~Michał
Sedan 1.8 120KM 88kW
Mimo swoich wad, myślę, że na obecnym rynku aut używanych jest to bardzo dobra propozycja dla osoby szukającej taniego, bardzo ładnego, dobrze wyposażonego, dużego i wygodnego samochodu. Jeśli przymknie się oko na koszty utrzymania i słabą widoczność, w tej cenie ciężko znaleźć w tej klasie wyraźnie lepszy samochód.
~mit93
Sedan 2.0 CDTi 131KM 96kW
Naprawdę nie wiem dlaczego rovery są takie tanie. Za mój samochód dzisiaj może dostałbym 4000 zł ? a w praktyce jest niesprzedawalny z powodu przebiegu i angielskiego pochodzenia. Pomimo kilku mankamentów wciąż uważam że jak na auto tej klasy koszty zakupu i utrzymania są bardzo małe.
~Thrillco
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Biorac pod uwagę, ze obecnie R75 w dobrym stanie kosztuje niewiele więcej jak \"popierdołki\" w stylu Forda Focusa to osoby ceniące sobie komfort i trudny do powtórzenia klimat auta czysto brytyjskiego stosunek ceny do jakości jest korzystny...tylko w przypadku dobrze utrzymanego pojazdu.
Rover 75 Sedan