Lista ocen Rover 75 Sedan (138) - Silnik

Na liście zabraknie 102 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzychugora
Sedan 1.8 120KM 88kW
Dość paliwożerny, ale przez 3 lata użytkowania auta nigdy mnie nie zawiódł. Nie jest zbyt dynamiczny, ale opinie o mułowatości tego auta pisali chyba ci, którzy przesiedli się z aut z co najmniej 3,5 litrowym motorem...
~james
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
jak na tą wagę samochodu taki silnik spokojnie wystarcza, oczywiście nie mówię tu o szaleństwach, tylko o normalnej jeździe, z wyprzedzaniem na trasie nawet w 4 lub 5 osób z pełnym kufrem bagażu niema najmniejszego problemu
~Barm
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
silnik cichutki nawet przy duzych predkosciach bardzo dobre przyspieszenie w granicach 2,2 do 3,1obr natomiast na nizszych obrotach troszke mulowate ale nie ma sie co dziwic jak na taka wage auta a tak mala poj.
~mozej1@go2.pl
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Silnik to poezja, pięknie mruczy powyżej 3000 obr/min. Wcale tak dużo nie pali jak by się wydawało.Podobno jakieś mankamenty posiada , ale ja nic nie zauważyłem. Na razie jestem zadowolony w 100% i oby to trwało i trwało.
~angolll
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Auto super, spalanie 5,5/100km czesci tanie jak barszcz - tylko trzeba wiedziec gdzie szukac .Auto nie psuje sie wogole tylko trzeba o nie dbac. Wada diesli - sprzegło.Reszta super.Za pół roku przesiadam sie tylko do Jaguara
~tygrysek
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
silnik ma niezla moc, mi narazie w zupelnosci wystarcza. jest dosyc elastyczny. co do trwalosci narazie nie moge sie wypowiedziec bo ma maly przebieg wiec dopiero czas pokaze jak bedzie.
~slowik99@vp.pl
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Niezawodny, oszczędny i w miarę dynamiczny ale i nie jest to zdecydowanie silnik dla ludzi lubiących się ścigać (mimo to przedstawiciele handlowi w swoich 90 konnych corollach, focusach etc. nie mają szans:)
~ROMAN LEWANDOWSKI
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
NIGDY WIECEJ TAKIEGO AUTA PODRABIANY JAGUAR ALE CHYBA COS IM NIE WYSZLO NAJGORSZE ANGIELSKIE SILNIKI WIEM BO PRACOWALEM W ANGLI PRZY TYCH SILNIKACH JESLI CHCESZ MIEC PROBLEM KUP TO AUTKO MALUCH LEPSZY
~lever@o2.pl
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
2 litry V6 to pomyłka w tym ciężkim aucie jeśli chcesz cokolwiek wyprzedzić musisz zbić co najmniej dwa biegi w dół. Te 150 KM znalazłem dopiero przy 6tys. obr poniżej jest straszny dół.
Dziennik kosztów dla Rover 75 Sedan
6,9
13,7
12,1
~seiffer
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Jednostka rodem z BMW, choć nieco słabsza niż w niemieckiej siostrze z autkiem radzi sobie całkiem przyzwoicie, choć... czasem przydałoby się nieco więcej mocy i momentu obrotowego.
Rover 75 Sedan