Lista ocen Saab 9-3 I Hatchback 2.0 i T SE 185KM 136kW 1998-2002 (5) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Saabowicz
Hatchback 2.0 i T SE 185KM 136kW
Kierowca ma całkiem sporo miejsca, choć niektórym może przeszkadzać prawa konsola, o którą można sobie obijać kolanem. Pasażerowie też nie mogą narzekać, ale trzeba pamiętać, że ze względu na ogromny bagażnik (500l), miejsca z tyłu jest mniej niż mogłoby być. Coś za coś - ja jeżdże głównie sam lub z 1 pasażerem, a tył zawsze pusty więc nie stanowi to dla mnie problemu - a duży bagażnik jest zawsze zaletą.
~Sławek
Hatchback 2.0 i T SE 185KM 136kW
Należę do kierowców, którzy muszą mieć dużo miejsca, więc mimo ok. 4,7metra długości pasażerowie za mną mają trochę mało miejsca na nogi (oczywiście jeśli są sporych gabarytów). Nie potrafię \"wisieć\" nad kierownicą, tak jak niektórzy. Ale cóż to jest MOJE auto:) A poważnie trasa 350km w pięć osób, tylko jedna przerwa - żadna nie narzekała.
~M.S.D.
Hatchback 2.0 i T SE 185KM 136kW
Auto ma 4,7 metra więc wystarczy nawet dla grubasków. No ok z tyłu ktoś postury Ryszarda Kalisza mógłby narzekać na brak miejsca na nogi ale kto kupuje auto zmyślą o tym żeby ktoś z tyłu miał luksusy? Ja nie:)
~szymxx
Hatchback 2.0 i T SE 185KM 136kW
Miejsca na nogi i głowę sporo, i z przodu i z tyłu. Fotele wygodne, nawet w dłuższej podróży.
~saabowy
Hatchback 2.0 i T SE 185KM 136kW
z przodu OK, z tylu, mimo, ze wyglada na duzy samochod, strasznie malo miejsca - za to duzy bagaznik :)
Saab 9-3 I Hatchback