Oceny Saab – wybierz model

Najnowsze oceny Saab

~Maciek
Kombi 2.2 TDi 120KM 88kW
Saab 9-5 I
Jestem fanem Saabów, więc moja ocena z pewnością nie jest obiektywna :). Niestety miałem dużego pecha ponieważ spotkałem po drodze bardzo nieuczciwych mechaników, stad też auto posiadałem jedynie przez 6 miesięcy. Ale przez te 6 miesięcy Saab i ja byliśmy nierozłączną parą :D Saab dają przeolbrzymią frajdę z jazdy, nawet z tak niedużą mocą jak mój. Fantastyczna linia auta. Moim zdaniem najładniejsze kombi spośród ofert z tamtych lat....
~Krzych
Kombi 2.0 T 150KM 110kW
Saab 9-5 I
Auto godne polecenia. Użytkuje od około roku. Niedawno założona instalacja gazowa. Świetne auto za przyzwoitą cenę. Posiadam wersje Hirsh Performance 210 km.
2,6
~Bartek
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
Saab 9-3 II
Nie polecam. Auto ciężkie, wykonane słabo. Wnętrze trzeszczy okrutnie od samego patrzenia. Notoryczne usterki elektryki i osprzętu silnika. Po 70tys. kilometrów mam tego auta serdecznie dość. Nie polecam i rozumiem dlaczego tej marki już nie ma. Z zalet to ładnie poprowadzona linia sylwetki - mimo upływu lat dalej cieszy oko. Sporo jeżdżę i na Saabinie polegać nie mogę.
~Czajkovic
SportSedan 2.8 i V6 24V 280KM 206kW
Saab 9-3 II
Turbo X niesamowity Samochód. Koszta eksploatacji wysokie jak się kupi zaniedbanego gryzą. Jednak po inwestycji wszystko cieszy nawet sam widok tego pięknego samochodu. Jazda niesamowita poprostu w wciska w fotel. Samochód bardzo elastyczny nie trzeba co chwilę redukować żeby sprawnie wyprzedzac
~kaxiu
Cabrio 2.0t BioPower 200KM 147kW
Saab 9-3 II
To już 3 SAAB 9-3 w mojej rodzinie, przy czym 2 w wersji bez dachu (kupiony w miejsce rozbitego). Uprzedzam więc, że ocena uwzględnia moje wyjątkowo pozytywne nastawienie do marki. Dodam jednak, że rozważaliśmy zakup cabrioletu także innej marki, a ponownie wygrał SAAB. Samochód jest z rocznika 2011 - autocentrum tego nie przewiduje, zapewniam jednak, że w 2011 produkowano 9-3 z tym silnikiem.
~Szymon
Hatchback 2.3 150KM 110kW
Saab 900 II
Uwielbiam mojego Saaba. Auto przede wszystkim włącza nas do niesamowitej społeczności miłośników tej marki, którzy są w stanie pomóc w każdej sytuacji i zawsze doradzić. 900ng ma jeszcze trochę ze starego krokodyla, dlatego też wyróżnia się z tłumów. Zawieszenie bardzo wygodne, ale dające dobre poczucie drogi. Układ kierowniczy tez całkiem niezły jak na te lata. Pięciostopniowa skrzynia manualna, to chyba największa wada. Nie jest ona...
2,8
~Dom
SportSedan 2.0t 150KM 110kW
Saab 9-3 II
Niestety to nie Saab, ratuje go silnik i przyzwoity wygląd reszta raczej na minus jak dla mnie niestety
~dariusz
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
Saab 9-3 II
w porządku furmanka, jeżeli kupisz samochód bezwypadkowy to i będziesz jeździł bezproblemowo. przejechałem 100 tys jedyny raz mnie zawiódł jak się zapchał filtr dpf i trzeba było go wyczyścić. atak to bez zarzutu
~Wojtek
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
Saab 9-3 II
Ogólnie ok, trochę dla mnie za twardy, niektóre części drogie, wymiana sworznia łączy się z wymianą całego wahacza
~Tomek
Kombi 3.0 TiD 176KM 129kW
Saab 9-5 I
Generalnie auto jest bardzo komfortowe. Nadaje się do długich tras, mało awaryjne, jednak ma minusy. Największy to spalanie. Jak w ruchu mieszanym wychodzi całkiem znośnie 7-8 l ropy, tak w trasie przy 130- 140 też 7-8. Chociaz pocieszam się tym że ma założone szersze opony i nie ma osłony pod silnikiem. Może by z pół litra spadlo. Silnik trochę głośny w środku (chociaż ciszej jak np w passacie, ale głośniej jak w Mercedesie). Ceny części różnie.