Lista ocen Saab 9-3 I Hatchback 2.0 i T SE 185KM 136kW 1998-2002 (6) - Widoczność

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M.S.D.
Hatchback 2.0 i T SE 185KM 136kW
Do przodu ok, jeśli podjedzie się za blisko pod światła trzeba się wychylać. Tył już gorzej ale już po paru tygodniach można się przyzwyczaić. Aha no i może przeszkadzać \"długi przód\" zwłaszcza przy wyjazdach z podporządkowanych np. zza winkli, czy krzaczorów. No ale to nie wina samochodu, tylko ch**wej administracji nieprzycinającej badyli, która sądzi, że krzaczyska przy drogach wpływają uspokajająco na kierowców swoją zieloną barwą a i...
~Sławek
Hatchback 2.0 i T SE 185KM 136kW
Auto jest długie i do tyłu może być trochę kłopotliwe w parkowaniu. Choć widoczny jest spojler a za nim jest jeszcze ok. 10cm zderzaka, więc po jakimś czasie można dojeżdżać tyłem na centymetry:) Mój rekord to ok. 1,5cm do ściany na podziemnym parkingu:D Z przodu ok.
~Saabowicz
Hatchback 2.0 i T SE 185KM 136kW
Widoczność do tyłu jest ograniczona więc wymagane jest wyczucie. Z czasem nabiera się wprawy i wyobrażenia o tym ile mamy z tyłu miejsca. Dodatkowo zamontowałem sobie czujniki cofania, które ułatwiają parkowanie.
~saabowy
Hatchback 2.0 i T SE 185KM 136kW
na światłach czasem trzeba sie wychylac :) chyba, ze sie nauczy czlowiek zatrzymywac kilka metrow wczesnije, dzieki \"widocznosci\" do tylu nauczylem sie cofac na lusterkach :)
~szymxx
Hatchback 2.0 i T SE 185KM 136kW
Mała, ale za to niedużo pochylona przednia szyba, widoczność z tyłu również w normie - nie oczekuję niczego więcej.
~shymo86
Hatchback 2.0 i T SE 185KM 136kW
trochę kiepska widoczność przez tylną szybę, ale idzie się przywyczaić
Saab 9-3 I Hatchback