Lista ocen Seat Altea Standard (102) - Ergonomia

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~olo
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
ciężko się znaleźć, bo licznik po prawej obrotomierz na środku, a zegarka to pasażer raczej nie zobaczy jak na ciebie nie wlezie, ciężko zapiąć pasy w grubszej kurtce
~Kamil
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Wszystko w autku jest w zasięgu ręki, po przyssaniu się do fotela nie muszę się kręcić jak małpka w klatce żeby coś włączyć czy otworzyć.
~Mariusz T
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Wszystko pod ręką a dodatkowo sterowanie w kierownicy radyjka poprawia ergonomie. dodał bym jedynie kilka schowków, które ułatwiają podróżowanie z rodzinką.
~Tlallok
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Tylna kanapa jest wyjątkowo krótka. Siedzi się jak na krześle. Natomiast mojej rodzinie przy długich podróżach w ogóle to nie przeszkadza.
~HighMG
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Wszystko jest pod reką i nie mam do niczego zastrzeżeń, chociaż nie ma niewiadomo jak dużo przycisków i funkcji więc może dlatego nie ma sie do czego doczepić
~tomamic
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
jest super, chodź schowek przed pasażerem jest wg mnie za mały. Duży plus za schowki pod fotelami i w podlokietniku oraz duze kieszenie w drzwiach
~ico
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
świetnie, tylko ten podłokietnik to jakaś pomyłka. podświetlenie wyświetlacza radia powinno być ciut mniejsze w porównaniu do reszty.
~Piotras
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
duży plus za skórzaną, poręczną i grubą kierownice i wygodne fotele. duży minus za pseudo - podłokietnik - za niski. reszta jak wszędzie.
~Adrian
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Wszystko na swoim miejscu. Przesiadając się z 20 letniej Toyoty nie miałem problemów ze znalezieniem czegokolwiek.
Dziennik kosztów dla Seat Altea Standard
7,2
9,8
10,9
~siekiera
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
wszystko pod reka. ustawien fotela kierowcy az za duzo. swietna kierownica, dopasowana do dloni no i obszyta skora ,rewelacja.
Seat Altea Standard