Ocena kierowcy - Seat Altea Standard

Silnik 1.6 Mpi 102KM 75kW
Rok produkcji 2005
Seat Altea Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW 2004-2015 - Oceń swoje auto
Ogólnie jest cool :)
Na początku trochę trzęsło na wolnych obrotach. Przypuszczam że poprzedni właściciel trochę Altankę muliłale ja dałem jej po garach i teraz jest OK.
Gładko wchodzą biegi aż chce się zmianiać.
Wspaniale trzyma się drogi acz kolwiek przydał by się jakiś system stabilizacji toru jazdy i może stabilizacjia toru przy chamiwaniu. Trochę znosi na boki...
Można się przyzwyczaić. Szerokie słupki i niefortunne siedzisko pasażera powoduje że trzeba się mocno wychylać. Z drugiej strony hmm... Siedzi się bardzo wysoko i nie wyobrażam sobie zmiany auta na cośinnego po za MSV.
Całkiem nieźle. Podłokietnik jest do bani nie spałnia swojej funkcji.
Klima niezła. Trochę słabo dmucha na pasażerów z tyłu. Ale to w końcu MSV
Całkiem OK.
Wyje na wyższych prędkościach obrotowych silnika. Brak w standardzie "Reference" wyciszenia maski.
Podaję w LPG. Zbiornik 40L. Jak bym się nia starał zawsze po 350 km muszę tankować (lato czy zima, trasa czy miasto).
trochę drogo choć ja kupiłem moją Altanke 10000 taniej niż nowa z zalonu. jak masz jakieś spostrzeżenia lub chcesz poprostu wymienić dośwaidczenie pisz. aro121a@gmail.com
Ciągle szumi mi z drzwi kierowcy. Jak na auto za tą kaskę nic nie powinni szumieć !!!! Po wymianie uszczelki w drzwiach TO SAMOOO!!!!! Jak można nie dać osłony na silnik. ja musiałem kupować w internecie (160 zł nie lub niedoróbek)
Silnik zgasł, poszedł dym. Assistance - Po 5 dniach autko był OK. Wymiana wiązki przewodów do wtrysków + EGR. Bardzo sprawny servis w świętym mieście :) Szkoda że Assistance daje auto tylko na 3 dni :(

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 Mpi 102KM 75kW [l/100km]

11,5