Ocena kierowcy - Seat Altea Standard

bobo, 11 lat temu
Silnik 2.0 TDI 140KM 103kW
Rok produkcji 2005
Seat Altea Standard 2.0 TDI 140KM 103kW 2004-2015 - Oceń swoje auto
Silnik : 140 koni z ogromnym potencjałem zawsze można iść pod 250 koni wystarczy włożyć 5000 zł :)
jeśli ktoś kupuje starsze auto z przebiegiem ~150 tyś km sam siebie oszukuje, ja jestem bardzo zadowolony za mozliwości silnika zawieszenia nie lubię wodotrysków bo lubią się psuć po jakimś czasie każdy kupuje auto pod siebie lubię twardo i szybko podróżować
Po chip tuningu 180km/440Nm wystarczy całkowicie motor fabrycznie bez dpf-a i ma wycięty katalizator
za krótka jedynka no ale to tdi
przyklejony idealnie zestrojony
do tyłu mało jeżdżę :) mam czujniki parkowania
jak to w tanim vw wystarczająco i intuicyjnie , nie to we francuzach jak byś siedział w boeingu,
zimą trochę to trwa ale w lato klima daje radę
jak na swoje gabaryty idealnie
słabo jak to w tanim wydaniu vw im szybciej tym głośniej szczególnie silnik, zawieszenie ok
Paliwo przez 60km autostrady prędkość 160-210 dokładnie 9,3 litra ropa po 4,4zł można latać :),
Seat i Skoda zawsze będzie tanim VW ale za te pieniądze to bym miał golfa IV ble
naprawiam w aso idzie to przełknąć mama gwarancję i fakturkę pierdoły się nie psują, ktoś pisał o rdzy to jakis żart nic takiego nie ma miejsca, pilnować oleju dobrego oleju mam tylko prawie 300 tys przebiegu i jeżdżę nadal na 5W30 castrola - JAK DBASZ TAK MASZ
tdi a więc koło dwumasowe wymienione a lekko nie ma jest ok pęknięta głowica niestety naprawa 3000 z gwarancją jakoś to zniosłem :)

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI 140KM 103kW [l/100km]

6,7