Lista ocen Seat Arona Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW 2017-2021 (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawcio
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
nikt nie narzeka, wcześniej miałem ibizę poprzedniej generacji i Arona zdecydowanie większa. Ostatnio zwróciłem uwagę, że wymiary Arony są równe samochodom segmentu C sprzed kilku lat ;)
~Forst1995
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Zaskakująco dużo miejsca. Samochód zbudowany na płycie od Seata Ibizy. Dużo miejsca w środku auta, zwłaszcza dla osób wysokich. Pozwala komfortowo podróżować na dłuższych dystansach.
~P. Tomaszewski
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Mało miejsca z tyłu. Do bagażnika wchodzi średnia walizka (na długość). Dodatkowo auto nie posiada żadnych wieszaków czy haczyków na kurtkę - musiałem dokupić.
~Darek
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Z ciekawostek koło zapasowe w bagażniku jest od ibizy ma mniejszy obwód. Brak regulacji wysokości pasów, Lampka w środku jest tylko z przodu i pamięta golfa 4.
~Paweł
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Mały na zewnątrz, duży w środku. Przy 4 dorosłych osobach ~170cm/os. Nikt nie narzekał na brak ciasnote.
~SA
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Średniej wielkości auto, ale tak wykonane, że jest w nim wiele miejsca na nogi. Idealny dla wysokich osób.
~J...
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Fotel kierowcy felerny. Ból lewj nogi, mala ilosc gabki na siedlisku.
~Adam
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Auto sprawia wrażenie przestronnego. Dużo miejsca nad głowami i na nogi.
~Borys
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
I z przodu jak i z tyłu dużo miejsca więcej niż w samochodach o klasę wiekszych.
~Julietwhiskey
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Wygodne auto dla czterech dorosłych osób.
Seat Arona Crossover