Lista ocen Seat Arosa I (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dan
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
naprawdę jest wystarczająco pojemy dla dwóch a nawet 4 osób, albo na 3 +bagaż i w trasę można spokojnie jechać, oceniam biorąc pod uwagę że auto ma 3,5metra! z przodu jak ktoś przesiądzie się z auta segmentu B czy nawet C(kompakt) nie zauważy różnicy na przednich fotelach(fotele takie jak w golfie 4)-więc jest rewelacja jeśli chodzi o przestrzeń, to nie Tico czy CC gdzie jak dwóch facetów siądzie to stykają się ramionami przytuleni jak pedzie!...
~kzg
Hatchback 1.0 50KM 37kW
No tu ciezko oceniac. Mam prawie 2m i wszyscy sie dziwili ze kupuje takie male autko, ale potrzebowalem miejski samochod z racji pracy. Z prodzu dla dwoch wysokich osob bardzo wygodnie, naprawde mase przestrzeni i uwazam ze zadna corsa nie moze sie rownac. No z tylu... kladlem teczke, zakupy itd... Jazda nim w trase w 3 osoby jest ciezka, w 4 z racji mojego wzrostu jest nierealna.
~qhash
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Bardzo miłe zaskoczenie jeżeli chodzi o przestrzeń dla kierowcy i pasażera z przodu!!! Mam ok 180 cm wzrostu i nie mam najmniejszego problemu z zajęciem wygodnej pozycji. Z tyłu już nieco gorzej polecam najwyzej na krótkie trasy i pod warunkiem ze kierowca nie jest gigantem ;-) Bagażnik symboliczny ale za to dzielona tylna kanapa. Po złozeniu siedzień nawet 8 opon wchodzi ( sprawdzałem ;-) )
~olekiolek@o2.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Zazwyczaj jeżdzę sam lub z jednym pasażerem i ta przestrzeń w zupełności mi wystarcza. Czasem zdarzają mi się wypady za miasto w trzy osoby i nikt nie narzeka. W cztery osoby nie wyjeżdżam poza miasto, bo nie byłoby miejsca na bagaże, część zawsze leży na tylnej kanapie, bo nie miejści się w bagażniku. Na krótkim odcinku jazda w czetry osoby też jest znośna.
~dan
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
w tej klasie super, nie można więcej wymagać od auta które ma 3,5metra, siadając z przodu można być zaskoczonym bo miejsca jest aż nadto, nawet jest regulacja wusokości fotela pasażera! z prozdu miejsca tyle co w kompakcie, z tyłu spokonie siądą wygodnie dwie osoby, bagażnik nie jest duży ale na zakupy za 100zł spokojnie styknie
~Michhh
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Przestrzeń za kierownicą zaskoczyła ogromnie mnie i moich kolegów. Jeżdżę Arosą od roku i na prawdę nigdy nie czułem, że jest mi ciasno za kierownicą. Nawet raz udało mi się jechać jako pasażer i również nie odczuwałem żadnego dyskomfortu. Niestety z tyłu jest mało miejsca, ale nie ma co się temu dziwić w tej klasie auta.
~Michhh
~slledzik@o2.pl
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Jak na tak male autko z przodu jest naprawde duzo miejsca. Z tylu troszke gorzej, ale nie oczekujmy cudow. Jesli kierowca i pasazer nie przekraczaja 180 cm wzrostu, to z tylu tak samo wysokie osoby wytrzymaja podroz 200 km bez narzekan
~norbik88
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Z przodu przy odsuniętyc fotelach jest mega dużo miejsca. Poważnie!!! Przód to przecież polówka. Z tyłu niestety... albo ktoś wytrzyma tylko 15km albo lepiej wozić bagaże.
Dziennik kosztów dla Seat Arosa I
5,1
7,8
~Marcin P.
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Pozycja za kierownicą - idealna, pod warunkiem, że za nami nikt nie siedzi ;-). Pasażerowie - jeżeli to niewysokie osoby to podróżują sobie w całkiem przyzywoitych warunkach