Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.
Szukaj

Informacje o Seat Arosa I

Seat Arosa I
Lata produkcji: 1997 - 2000
Segment: Auta najmniejsze

Seat Arosa I – wybierz silnik

Autodiagnoza Seat Arosa I

Liczba wpisów: 8
ZAPALA SIĘ KONTROLKA TEMPERATURY CIECZY
dodał: STABAR0326, 7 lat temu
PO URUCHOMIENIU SILNIKA OD RAZU ZAPALA SIĘ KONTROLKA TEMPERATURY A WSKAŻNIK IDZIE RAZ DO GÓRY I OPADA NADÓL I TAK CO CHWILĘ, PO ODŁACZENIU CZUJNIKA TEMPERATURY EFEKT NIE ZMIENIA SIĘ.
Stukanie przy skręcaniu
dodał: MeetThePain, 5 lat temu
Ostatnio zavczęło mi stukać w kole zwłaszcza przy skrecaniu w prawo, na prostej tez potrafi zastukać, dźwięk jest metaliczny. czasem mozna lekko odczuc stakanie na kierownicy, spalanie nie uległo zmianie
sprzęgło
dodał: ~conair, 7 lat temu
Podczas jazdy na obojętnie jakim biegu słychać metaliczny szum... gdy jazda odbywa się na "luzie" cisza. Za każdym razem gdy wciskam sprzęgło nic nie słychać. Podczas postoju też nic.
Migająca kontrolka świec żarowych
dodał: Michhh, 8 lat temu
W trakcie jazdy zaczęła migać kontrolka świec żarowych. Co to może oznaczać? Chwilę migała i przestała. Sytuacja miała miejsce na 15-sto stopniowym mrozie. Sprawdziłem świece - działają. Dziś na 20-sto stopniowym mrozie odpalił bez większych problemów. Czy to po prostu jakiś błąd w komputerze?
Spadające obroty przy ciepłym silniku
dodał: kusi4, 7 lat temu
Witam. Mój problem polega na tym, iż gdy jest silnik zimny np. zaraz po odpaleniu (na ssaniu) chodzi bez zarzutów, natomiast gdy złapie temperaturę i np wcisnę sprzęgło podczas zmiany biegów silnik potrafi zgasnąć. Zaraz go odpalam i wszystko jest ok, ale jest to kłopotliwe na skrzyżowaniach. Nadmieniam, że obroty na biegu jałowym mi nie falują i są ok. Problem jest tylko podczas jazdy, gdy się wciśnie sprzęgło - wtedy gaśnie. Ktoś mi mówił, że to przepływomierz, ale nie jestem pewien czy napewno, a po drugie nawet nie wiem gdzie on się znajduje i czy można go wymienić, a może wyczyścić...?

Dane techniczne Seat Arosa I

Moc silników 50–100 KM
Pojemność silników 1,0–1,7 l
Prędkość maksymalna 151–188 km/h
Przyspieszenie 0-100 10,0–17,4 s

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Seat Arosa I
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 777
Koszt ogólny 14,46 PLN
LPG28.18 PLN
ON17.51 PLN
PB52.33 PLN
Wydatki serwisowe 3,33 PLN Pozostałe wydatki 3,11 PLN

Publikacje o Seat Arosa