Ocena kierowcy - Seat Arosa I

emigrant, 12 lat temu
Rok produkcji 2000
Okres użytkowania: 5 lat
Seat Arosa I 1.4 60KM 44kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : od dziś tylko automat,
Jeśli szukasz małego automata, potrzebujesz jeździć na zakupy po mieście, nauczyć żone jeździć ( w Polsce to może nie da się zdawać na automatach na prawko ale to inna sprawa) Drugiego lub trzeciego autka w rodzinie Taniego w zakupie i eksplatacji, to dobrze trafiłeś.
silnik idealny do tego auta.Bardzo szybki i zrywny zestaw z automatyczną skrzynią biegów. IDEALNY DO MIASTA!
Jestem bardzo zadowolony.Fakt że mam auto jak nowe bo przebieg tylko 15 tys km Samo mówi za siebie. Mimo że nie jest to cud techniki ale skrzynia biegów w porównaniu np do corsy 2011 w automacie, zachowuje sie na identycznym poziomie.
Jak na tę klasę auta na prawdę przyzwoicie!
We wnętrzu ma się wrażenie że widzisz wszystko 360 stopni
Jak na lata produkcji całkiem całkiem, do idealności pasowało by aby pokrętła do nawiewu były 10 cm wyżej, a radio 10 cm niżej. dla wysokich również aby przyciski od elekrtycznych szyb nyły bardziej do przodu przesuniętę. Ale jak na tę klase samochodu 4+ lub 5-
Jest ok.Trzeba dbać o czystość filtra kabinowego, a może inaczej, wymieniać raz na 2 lata.
Z przodu to fajnie . Z tyłu dla dzieci jest ok na co dzień.Dorosłe osoby też się zmieszczą oczywiście :)
Jak na to cudo to cicho jest.
w miescie pali do 11 litrów na 100km ( zakładając że te 100 km robie w 2 tygodnie na krótkich odcinkach) Jak na raz 100 km w trasie to max 6-6,5 litrów Bardzo dobry wynik jak dla mnie.
1 do 1
Mój to trzyma się od nowości jak nowy
brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 60KM 44kW [l/100km]