Lista ocen Seat Arosa II (30) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Nie za dobrze. Kupa niepotrzebnych plastikowych ozdobek czy elementow maskujacych ktore ciagle albo sie odklejaja, albo pekaja. Pasy bezpieczenstwa czasem potrafia sie nie wciagac, dzwigienka od skladania fotela sie ciagle wysuwa jak tylko sie ja w dlon chwyci. Na desce rozdzielczej, na wyswietlaczu ciagle widnieje napis - SERVICE - informujacym mnie o przegladzie. Wszystko ladnie, pieknie, ale przeglad mialem ze 3 miesiace temu. I te...
~wlasciciel arosy
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Jak na razie musialem przykleic gałkę rączki od opuszczania szyby "kropelką"...urwała sie. Kupując auto zauwazylem ze z odbojów spadły plastikowe ochraniacze na amortyzatory (jest to normalne a arosach i lupo z tego co widzialem), przykleiłem je super glue i tak sie trzymają juz 7 miesiecy (a jezdze co dziennie do roboty w 4 osoby)
~mario
Hatchback 1.0 50KM 37kW
co sezonowe czyszczenie styków tylnego światła STOP czyszczenie kasety zamka, zimą urwała mi się klamka wewnętrzna -było to spowodowane opadnięciem drzwi i tym samym pociągnięcie klamki wymagało znacznej siły cena klamki w serwisie 110zł.niedawno wymieniłem tłumik który był oryginalny,oby zamiennik tyle posłużył.
~irec;ireneusz.hadyk@poczta.fm
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
kupiłem bardzo zaniedbany egzemplarz,tzn. nikt go przez 3 lata nigdy nie umył na zewnątrz a co dopiero w środku. w związku z tym juz teraz wiem, że jakość nateriałów nie jest na najwyższym poziomie
~CIASTEK
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Autko mam niecałe 3msc. więc narazie nic się nie zepsuło. Poprawiam tylko zaniedbania poprzedniego właściciela: a mianowicie przepalona lampa trzeciego światła stop, utleniły się piny łączące z kostką.
~damian
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Oj tutaj to mam ogromne zastrzezenia. Klamka podnaszaca siedzenia, czy tez klamka od drzwi ciagle sie urywa. Plastiki szybko sie zcieraja. Ogolnie ciagle jakies pierdulki trzeba wymieniac lub naprawiac.
~Fredi88
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Psują się przede wszystkim drobiazgi... Przepala się często żaróweczka od podświetlenia nawiewów (ciężko się ją wyciąga). Strzelają ograniczniki w drzwiach... itp ;)
~piotrek
Hatchback 1.0 50KM 37kW
urwała mi się klamka wewnętrzna,falujące obroty na biegu jałowym przy rozgrzanym silniku-nikt nie może sobie poradzić
~Fabio
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Może akurat mi to sie to zdarzyło, ale proponuje sciągnać blachy z kabli zapłonowych, bo przez nie dochodzi łatwo do przebicia.
Dziennik kosztów dla Seat Arosa II
5,9
6,2
6,7
~wojtek związek
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
niestety wykończenie to sam plastik, który po dłuższym użytkowaniu daje znać i się sypie