Lista ocen Seat Arosa II (37) - Silnik

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wlasciciel arosy
Hatchback 1.0 50KM 37kW
silnik bezproblemowy.czysty i wogole nie pali oleju, staram sie trzymac go w granicy 2200 - 2500 obrotow, biegi zmianiam przy max momencie 3000 dzieki temu raczej go nie żyłuję, i nie obciązam za małymi obrotami. Do 3 biegu bardzo zwinne ale na 4 i 5 juz cieniutko, denerwuje mnie to zwlaszcza gdy wyprzedzam tiry przy predkosci od 80 km
~daniel@goweb.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Z takiego silnika mogło by być trochę więcej mocy (jest 60 KM), ale przy masie 970 kg idzie nieźle. Czego więcej wymagać od takiego autka - myślę że w swojej klasie jest SUPER! Niezła dynamika. Jechałem 170 km/h (wg producenta max 160 km/h) i to nie była "decha".
~Fredi88
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Silnik 1,0 więc nie można się spodziewać cudów. To auto miejskie. Trasy jak już to krótkie, bo nie wyobrażam sobie jeździć z takim silnikiem jednorazowo po 500-600km. Silnik chodzi cichutko, równo, nie ma z nim problemów.
~r221174@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
robiąc w 5 lat 180 tysięcy km z czego ok 120 na lpg uważam że silnik jest ok. W ciągu pięciu lat zmieniłem pompę oleju, wody, kolektor wydechowy, bo pękł, czujnik ciśnienia oleju oraz temp. cieczy chłodzącej.
~Arczi 27
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Od 30 tyś na LPG doskonała inwestycja ( wymiana kolektora na metalowy) pali po mieście 7,5 LPG w trasie 6 przy 100-130 przy oponkach 185X55 R14
~Młody kierowca
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Bez zarzutu trochę mała moc ale radzi sobie z wagą samochodu problem powstaje gdy chcemy przewieźć np. 4 dorosłe osoby
~Johnny
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Trochę brak mocy :))) hehe 60 KM czasem mało, reszta na wysokim poziomie, tanie części i prosta trwała konstrukcja to ATUT!
~damian
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Mialem z nim troche problemow. Kilka napraw. Gasnie na biegu jalowym, mechanicy nie moga sobie z tym problemem poradzic.
~wojtek związek
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
niezawodny silniczek, i 60km spokojnie ciągną te 960kg. dobra dynamika malutkiego autka zwłaszcza odczuwalna w mieście.
~CORONER 27
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Miałem już autko z takim małym silnikiem {1000} nie jest najgorzej.w zasadzie bez problemów pomyka w zabudowanym .