Ocena kierowcy - Seat Arosa II

aaa, 17 lat temu
Rok produkcji 2000
Seat Arosa II 1.0 50KM 37kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
w tej klasie, jak na pierwsze autko- super- znacznie lepiej jak kupic nowsze seicento czy inne male. jezdzi sie bardzo fajnie, wsiadajac jako kierowca nie czujemy sie ze siedzimy w malutkim aucie- z wygladu tez ladnie- nie wyglada w srodku na swoje lata- tradycyjnie, nie staro. dobre wykonczenie materialow przez co auto nie wyglada na swoje lata- nie zniszczyly sie
przyspiesza dobrze jak na male auto, nie muli, troche glosny jednak
moja chodzi dosc ciezko, ze wstecznym musze wlozyc wysilek
nie mam wspomagania, a jestem drobna osoba i czasem jest mi ciezko, ale to male auto i daje rade. prowadzi sie bardzo dobrze, trzyma sie zakretow lepiej niz inne male auta.
wszystko widze, z parkowaniem nie ma problemow- do przodu super, do tylu idealnie (nie znam samochodu w ktorym bym lepiej widziala do tylu)
schowski standardowe, wszystko ma swoje miejsce i sie miesci
auto sie szybko nagrzewa zima, nie ma w nim klimy, takze latem standard w miescie w samochodzie bez klimy
jak dla jednej osoby jezdzacej po miescie- super.dwie osoby moga pojechac tez poza miasto- wiecej to juz klopot z bagazami.
auto niestety dosc glosne, zwlaszcza jak chce sie szybciej pojechac na trasie, ale w tej klasie samochodu i tak jest bardzo dobrze
niestety auto nie pali mi tak malo jak innym, fakt ze jezdze tylko w miescie - ok 7l/100/przeglad cena zadowalajaca/wieksze naprawy nie byly potrzebne
pewnie patrzac jedynie na cene auta i porownujac do wielkosci moze sie wydawac ze jest za drogie ( za ta cene mozna kupic auto wieksze innej marki, slabszej), ale nie zaluje swojej decyzji, jeszcze raz bym tak zrobila. dobre wykonczenie materialow- samochod w srodku mimo tylu lat nadal wyglada idealnie.
nic mi sie nie psulo- raz zarowka, a raz musialam wymienic zamek w drzwiach
nic sie nie dzialo- standard w zawieszeniu czesci eksploatacyjne
Dziennik kosztów dla Seat Arosa II 1.0 50KM 37kW
6,2