Lista ocen Seat Ateca SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW 2016-2018 (12) - Ergonomia

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~similar
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
ergonomia jak we wszystkich autach od VAG - jest wzorcowa (jedynie włącznik ogrzewania przedniej szyby nie powinien być tak głęboko ukryty w ustawieniach komputera pokładowego). wszystko jest na swoim miejscu - intuicyjnie rozplanowane. brakuje mi tylko gniazd USB dla pasażerów tylnych siedzeń choć ponoć rocznik 2018 już to ma! odtwarzacz CD jest w schowku pasażera... - trochę to uciążliwe w trasie dla konserwatystów używających płyt CD...
~similar
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
tak jak we wszystkich autach koncernu VAG - wszystko na swoim miejscu i w dobrej jakości... jedynie włączanie ogrzewania przedniej szyby jest ukryte w ustawieniach konfiguracyjnych - nie wiem po co... podkreślę kolejny raz - nie ergonomiczne mocowanie pasów bezpieczeństwa - brak regulacji na wysokość ich górnego położenia...
~Karol
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Mam 188cm wzrostu i usiądę za sobą wygodnie. Na tylnym fotelu mieszczą się 3 foteliki :D bagażnik mógłby być większy ale ma za to kształtną formę, dwie skrzynki z zakupami stoją jedna na drugiej i jest koło dojazdowe z wbudowanym subwooferem.
~Kajetan
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Mały schowek z przodu, ale dość pojemny bagażnik, wysoki, można bez problemu przewieźć 4 opony na stojąco. W drzwiach mieszczą się butelki, jest schowek na okulary przeciwsłoneczne. Boli ten schowek z przodu.
~Marol
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Brak regulacji pasów bezpieczeństwa na słupku, poza tym wszystko pod ręką, obsługa intuicyjna tak jak to powinno być we wszystkich autach a jednak niestety nie jest.
~Endrjuuu
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
To jest moje 4 auto ze stajni VAG więc jak dla mnie to niewiele się zmienia, pomimo zmiany marki. Uważam że jest poprawnie, wszystko intuicyjne i pod ręką.
~Ali
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Jak to w samochodach VAG - bez zarzutu, przejrzysta deska, wszystkie najważniejsze opcje reguluje się pokrętłami i przyciskami, które są zawsze pod ręką.
~Sławek
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Generalnie wszystko na miejscu. Brak jedynie dodatkowego gniazdka 12v w bagażniku. Zbyt mały schowek przed pasazerem
~Krzysztof
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
niemiecka - bez uwag. Świetny układ podgrzewania przedniej szyby. Zimą nie do przecenienia.

Usterki Seat Ateca

Seat Ateca – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jacek
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
za mała ilość schowków , brak śmietniczka
Seat Ateca SUV