Lista ocen Seat Ateca SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW 2016-2018 (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~similar
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
bardzo dużo miejsca - fajny mały tunel - wygodniejszy niż w Tiguanie bo nie upija w kolano kierowcę... duży i foremny bagażnik, składane siedzenia - dzielone na 3 części z dziurą między fotelami na długie przedmioty... jest bardzo dobrze. kilka schowków - wszystkie mieszczą duże butle z napojami, szuflady pod siedzeniami, podświetlane lusterka w osłonach przeciwsłonecznych, schowek w podłokietniku, foremny schowek przed pasażerem (niestety nie...
~similar
~Karol
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Dużo miejsca, pełna regulacja foteli i ciekawie rozwiązany podłokietnik. Duża półka na telefon z 2 wejsciami usb. Niestety mały schowek pasażera na szczęście schowki w drzwiach są olbrzymie.
~Kajetan
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Bardzo dużo miejsca z przodu i z tyłu, mam 175cm wzrostu i za mną na spokojnie usiadł dorosły mężczyzna o wzroście 196cm i nie narzekał na brak miejsca ani na nogi ani na głowę.
~Marol
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Dla rodziny 4 osobowej wystarcza miejsca w kabinie choć bagażnik mógłby być nieco większy.Czasem przydaje się boks dachowy zwłaszcza na dalsze wyjazdy.
~Endrjuuu
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Miejsca z przodu dla kierowcy i pasażera jest naprawdę dużo, zdecydowanie więcej niż w moim poprzednim aucie.
~Ali
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Pod dostatkiem, o ile wożony na tylnym siedzeniu koszykarz nie zapragnie siedzieć z nogą na nodze.
~Krzysztof
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Dla mnie wystarczająca - nie jestem wysoki, ale do 190 cm będzie OK.
~ELZET48
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Mam 185 cm i mogę swobodnie zasiąść na kanapie za sobą i jeszcze jest luz.

Usterki Seat Ateca

Seat Ateca – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Sławek
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Z przodu jest ok. Z tyłu mogłoby być więcej miejsca na nogi
Seat Ateca SUV