Lista ocen Seat Ateca SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW 2016-2018 (13) - Silnik

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~similar
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Super - zrywnie, szybko i cicho, fajne brzmienie (w porównaniu do 1,4 którego miałem wcześniej i zamieniłem właśnie na 2.0). sporo pali - po mieście mieszczę się w 9,5l/100km (w szczycie korków trzeba dodać do tego około litr więcej), na trasie (90-110km/h wychodzi około 7,2l/100km), na autostradzie (130-150km/h - wychodzi 7,8l/100km z klimą). silnik elastyczny, z dużym momentem obrotowym od samego dołu niemalże, bez turbo dziury, idealny do...
~Kajetan
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Silnik w tym pojeździe to 150KM turbo, nie za dużo, ale też nie za mało. Pozwala w razie czego przyspieszyć i wyprzedzić, bądź ruszyć pierwszemu na światłach. Mogło by być więcej, ale nie jest to za mało. -1 za nieprzyjemne wibracje, gdy załącza się tryb 2-cylindrowy.
~Marol
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Silnik miło zaskakuje jak na razie nic się z nim nie dzieje, jest oszczędny i w miarę szybki, elastyczny choć może przydało by się jeszcze parę koników tak dla powiększenia przyjemności z jazdy, choć i teraz jest dobrze.
~similar
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
silnik zrywny, szybki, cichy o przyjemnym brzmieniu, nader oszczędny (szczególnie w mieście w trybie 2-u cylindrowym), elastyczny, prawie bez turbo-dziury, z kulturalna pracą.
~Ali
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Dobry kompromis między osiągami a zużyciem paliwa, pozwala bezproblemowo wyprzedzać, jest wystarczająco dynamiczny przy jeździe na polskich autostradach z polskimi prędkościami.
~Karol
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Cichy, dynamiczny, dobrze przyspiesza już od dołu. W trybie 2 cylindrowym czuć niewielkie wibracje. Silnik potrafi zawyć przy wciśnięciu pedału do końca.
~Endrjuuu
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Silnik wystarczający do sprawnego poruszania się w mieście i poza miastem, ekonomiczny i bardzo cichy.
~Sławek
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Silnik dobrze sobie radzi z masą auta. Jest cichy. Nie zużywa oleju.
~ELZET48
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
w zupełności wystarcza, a jeszcze nie jeździłem na - sportowo

Usterki Seat Ateca

Seat Ateca – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krzysztof
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
ja k na tę pojemność - wystarczające przyspieszenie.
Seat Ateca SUV