Oceny Seat Cordoba I Kombi 1.6 i 101KM 74kW 1996-1999

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Seat Cordoba I Kombi 1.6 i 101KM 74kW 1996-1999

~Michuk123
Kombi 1.6 i 101KM 74kW
Ma już przejechane 188 tys. km. i nigdy w trasie mnie nie zawiudł . Zadnych durzych awari , ani problemów z częściami. Części nie są zbyt drogie. To auto poprostu jest doskonał. Jest na 6.Polecam ten model. Najlepszy jest tylko sprowadzonyi żaden inny.
3,8
~Biko
Kombi 1.6 i 101KM 74kW
Mam VARIO. Miejsca tez jest b.mało. Linka sprzęgła już raz pękła, drżę na myśl, żeby znowu w trasie nie strzeliła. Wymienić musiałem sonde LB. Silnik b.elastyczny i dynamiczny. Ogólnie jestem zadowolony. 90tys. i nic poważnego się nie dzieje. No, zimą zamki i okna elektr.zamarzają i czasami musiałem tylnymi drzwiami włazić. Mimo wszystko polecam - jeśli chodzi o auto tej klasy.
3,8
~edi
Kombi 1.6 i 101KM 74kW
to muj 5 samochód jestem bardzo zadowolony brakuje mi w nim szyberdachu no i może elektrcznie sterowanych szyb po zatym moja CORDOBA vario tocacy autko /
~Adam
Kombi 1.6 i 101KM 74kW
Samochód bezkonkurencyjny w swojej klasie. Znakomita jakość, fajny wygląd. To sprawiło że właśnie zamówiłem Alteę TDI. Piękne autka....
~kruszewm@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 i 101KM 74kW
Bardzo dobry samochód. Poza wymienionymi usterkami bez zarzutu. Im dłużej nim jeżdżę tym bardziej go sobie chawlę.
~TIE, kalmar@wp.pl
Kombi 1.6 i 101KM 74kW
Auto oceniam dobrze, swietnie sie sprawuje w koncu to VW ale taniej ;))
~Zlop
Kombi 1.6 i 101KM 74kW
Silnik oceniam dosc wyskoko. jest w miare elastycny i te 101KM robia swoje, jednak kultura pracy pozostawi troche do zyczenia (Silnik)
~Mały Środa
3,2
~jackzab@op.pl
Kombi 1.6 i 101KM 74kW
kupłem ten samochód przez agencję cenową tanio wyszło oszczędność ok.4 tys na takim sam. to dużoo0 (Stosunek jakość/cena)
~marta
Seat Cordoba I Kombi