Lista ocen Seat Cordoba I (64)

~El Nino
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Pakowne, dość żwawe, nieźle wyposażone jak na swój wiek i klasę, niezawodne, ładne, komfortowe i przyjazne w obsłudze. Tylko spalanie mogłoby być niższe.
~Mohit
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Co do całokształtu, nie mam nic do zarzucenia, auto godne polecenia, mam je 3 lata i jak narazie żadnych poważnych usterek
2,9
~PRZEMAS przemas1981@o2.pl
Coupe 1.6 i 101KM 74kW
AKURAT TEN MODEL KTÓRY POSIADAŁEM BYŁ WADLIWY I DAŁ MI SIĘ WE ZNAKI , POMIMO ZACHWALAŃ MOICH ZNAJOMYCH , NIESTETY ZAWIODŁEM SIĘ STRASZNIE , NIE POLECAM - TERAZ SZUKAM AUTA DO JAZDY , MAM NADZIEJĘ ŻE JUŻ TAK SIĘ NIE ZAŁATWIĘ , MOŻE WY MOBILE MACIE COŚ CIEKAWEGO DO ZAPROPONOWANIA ?
3,8
~Właściciel Cordoby :)
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Ogólnie samochód jest przyjemny w użytkowaniu i trwały, jest żadką choć wdzięczną bazą do przerubek, nie ma żadnego problemu z częściami gdyż wszystko jest Vw, choć części nie będą zbyt potrzebne chyba że ma się ochotę na przerubki swojego auta :) Gorąco polecam wersję 2 drzwiową (nei koniecznie Cupra) gdyż jest bardzo wdzięczna, chyba że ktoś potrzebuje auta bardziej praktycznego wtedy wersja 4 drzwiowa też jest godna uwagi.
3,1
~andy_walczak@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Gdy kupowałem to auto byłem prawie wniebowzięty i sądziłem iż oceny zwłaszcza w niemieckich czasopismach o dużej awaryjności tego auta są mocno przesadzone, ale pół roku użytkowania wiedziałem już wszystko: albo mam pecha, albo hiszpańska precyzja!!! Nie polecam auta starszego niż trzyletnie, gdyż po tym czasie rozpoczyna się pasmo nieszczęść i wydatków, a twoja cordoba zamienia się w skarbonkę bez dna z której na dodatek pieniędzy już nie...
~Abdul
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Jak na tą pojemność silnik jest dość elastyczny ale to przede wszystkim dzięki dość dobrze wystopniowanej skrzyni biegów. Co do kultury pracy nie mam większych zastrzeżeń (w końcu to nie Vka:) (Silnik)
~rodzyno@op.pl
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Coz powiedziec mam go dopiero 2 lata,przebieg to 50000tys km takze raczej pasujacy do auta dwuletniego,moze to wlasnie przez to nic sie z nim nie dzieje,zero jakichkolwiek problemow,jest bardzo dynamiczny czesto auta wyzszej klasy maja problemy zeby mnie wyprzedzic (auto bardzo sprawnie przyspiesza od (100 do 140km/h) takze idealne na szybkie wyprzedzanie.Odstrasza spalanie w miescie coanajmniej 11L i dosyc slabe wyciszenie wnetza powyzej...
~Abdul
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Ogólnie dałbym 4.5 ale takiej opcji nie ma. 4 by chyba pokrzywdziło autko także 5 muszę dać :)
~KaRdOn
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Samochodzik bardzo miły w prowadzeniu... przestronny... duzy badaznik... silniczek niczego sobie... skrzynia super... Moją Cordobą udało mi sie raz nawet zamknąć licznik:) (200km/h) choc jak widomo to realnie jechał moze wtedy 180... ale to i tak sporo...
~kruszewm@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 i 101KM 74kW
Bardzo dobry samochód. Poza wymienionymi usterkami bez zarzutu. Im dłużej nim jeżdżę tym bardziej go sobie chawlę.