Lista ocen Seat Cordoba I Sedan 1.4 i 60KM 44kW 1994-1999 (87) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 105 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vandalka
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
ze skrzynią biegów był problem, jak twierdzili mechanicy i idąc tą drogą auto raczej nie wyjeżdżałoby z warsztatu, moja diagnoza brzmiała inaczej: to nie skrzynia biegów! to linka sprzęgła! moja diagnoza była prawdziwa
~damianoso
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Biegi ladnie wchodza, bez wiekszych problemow. Kilka razy zdarzylo mi sie, ze nie wskoczyl ale bardzo bardzo sporadycznie. Brakuje 6-tego biegu, ale co poradzic:/ Nie trzeba zbyt czesto zmieniac biegow, co jest pozytywne.
~Zdenek
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Skrzynia pracuje bez zarzutów, czasami przy wstecznym moze "zaskrzeczeć" ale gdy robimy to prawidlowo (czyli gdy samochod nie jest w ruchu i sprzeglo jest gleboko wcisniete) wszystko pracuje ok. 3 ma chyba najmocniejsza :)
~Cezkrak
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Pięciobiegowa skrzynia biegów. Bardzo dobrze rozłożone przełożenia. Trochę dźwignia zmiany biegów luźno chodzi i czasami podczas jazdy "brzęczy", czyli wibruje i hałasuje, ale poza tym jest bez zarzutu
~pawlo
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Biegi wchodzą z pewnym oporem, choć nie trzeba się z nią szarpać. Bardzo niewygodna gałka wykonana ze ślizgającego się plastiku. Zbyt krótkie przełożenia, szczególnie 5. biegu.
~michalbak6@interia.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
ponoć słaba w tych modelach...ale w moim jakoś dotąd kompletnie nic nie było robione, nawet olej nie był dolewany ani wymieniany, a biegi wchodzą kapitalnie i nic się nie tnie!!
~macij
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Bez większych zastrzeżeń, chociaż na trasę przydałby się dłuższy V- bieg. Byłby cichszy przy większych prędkościach i może oszczędniejszy. Za to po mieście rewelka.
~czkawka100@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
nic złego się nie dzieje biegi ładnie wchodzą dla mnie oki jeden mankament szumi przy redukcji na jedynkę przy wciśniętytm sprzęgle i prędkości powyżej 20km/h słychać wycie
~Krzysztof93
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Wytrzymała i pomimo przebiegu biegi nie haczyły. Wystarczyło wymienić olej. Biegi były krótkie, ale to dawało kopa przy przyspieszaniu.
~matt
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Wadliwa skrzynia biegów jak w VW. Przy kupnie trzeba zapytać czy skrzynia była uszczelniona oraz sprawdzić czy nie wyje na 5-tym biegu.
Seat Cordoba I Sedan