Oceny Seat Cordoba I Sedan 1.6 i 75KM 55kW 1993-1999

Najnowsze oceny Seat Cordoba I Sedan 1.6 i 75KM 55kW 1993-1999

3,7
~Mseatc
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Auto w miarę ok ale jest się do czego przyczepić mianowicie, silnik zaczął kopcić bo 2 latach użytkowania wymieniłem głowice nadal nic no ale dobra niech jeździ, po roku miałem dzwona ale sam wyklepałem niech jeździ dalej po 3 latach ruda zrobiłem zaprawki na nadkolach progi podłoga zdrowe i jeżdżę dalej i tak do teraz w sumie bez żadnych awarii tyle co części eksploatacyjne plus świece bo mój stop brudne, i oleje trzeba trzesto dolewać......
~Anulllla
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Witam, posiadam seata od ponad 6 lat. autko ma 18 latek na gazie jeździ 12. Powiem tak, chyba nie ma mniej bezawaryjnego autka. Może to ja trafiłam na taki egzemplarz, ale z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nic poważnego w tym autku się nie popsuło. Zero wkładu! Oczywiście to co z eksploatacji min. klocki, tarcze, pompa paliwa, świece itp. Uważam, że moje autko zasługuje nie na 5 ale na 6. Teraz zaczyna go trochę zjadać rdza ale seacik nie...
~Szuwi
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Auto dobrze wykonane, ale wygodę podczas jazdy nie mogę ocenić na 5, twardy podłokietnik na drzwiach nie raz dał o sobie znać... Dobrze działa wspomiaganie, hamulce. Widoczność słaba jak w POLO III i Golfie III.
~beton
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Bardzo udany model. Przez 5 lat nie miałem poważnych awarii, ceny napraw śmiesznie małe. Karoseria dość dobrze się jeszcze trzyma (auto za rok będzie pełnoletnie ;)), jedyne co to zrobiłem baranka na progach i wstawiłem reparaturki w tylnych nadkolach. Bardzo dobry nieśmiertelny silnik, trwałe zawieszenie i osprzęt, zamarzające zamki i słabe hamulce - myślę ze nikogo tą opinią nie zaskoczę
3,3
~dmot
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Seat Hiszpańska precyzja, Niemiecki temperament; tak w skrócie. Pomimo wielu zalet (bagażnik, komfort podróży jak na pojazd segmentu B, tanich części eksploatacyjnych) nie polecił bym go, ze względu na dość dużą awaryjność. Pomimo tego, że bardzo dbałem o samochód, ten nie odpłacił mi się niezawodnością.
3,4
~Hamlet
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Całość oceniam jako przeciętna, gdyby karoseria była fabrycznie lepiej zakonserwowana było by znacznie lepiej, naprawa zawieszenia zamyka się w 200zł także ten problem da się tanio rozwiązać, fajne auto dla młodych kierowców.
Dziennik kosztów dla Seat Cordoba I Sedan 1.6 i 75KM 55kW
7,6
3,2
~Michał
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Bardzo dobre autko, dla osób o średnich ambicjach co do luksusu, oraz o średniej zasobnosci portfela. Części bardzo tanie, dużo zamienników. Jak najbardziej polecam. Przy zarobkach 2000 netto, bez problemu stac mnie na to autko ( chodzi oczywiście o naprawy itd). Kupić samochód to jedno, a serwisowanie to drugie. Jak zarabialem 1200zł to tez było mnie stać na jego serwisowanie.
3,8
~PLEMNIK
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
ZA TE PIENIADZE DOBRE AUTO,RDZY NIE WIDAC(CHOCIAZ WIELE OSÓB TWIERDZI ZE TO \"ZGNILAKI\")TANI W UTRZYMANIU(W KONCU TO VW)DLA POCZATKUJACYCH KIEROWCÓW SAMOCHOD W SAM RAZ JEZELI KTOS CHCE WIECEJ TO SPORTOWY SILNIK 2LITRY ALBO 101KONNY W WERSJI SX:)
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Samochód kupiłem 10-letni bardzo zaniedbany 5 lat mieszkał po chmurką, nie polecam takich, niezakonserwowany szybko koroduje i to wszystko. Jak na autko klasy niższej bardzo fajny, wiele ciekawych patentów, bardzo tani w naprawach, wszystko do kupienia jeżeli nie w zamienniku to z używki.Naprawa to bajka, wszystko tak proste tak łatwo dostępne, sama przyjemność.
~krzysiekpysklo@op.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Jestem szczęśliwym właścicielem tego samochodu od czerwca i jak narazie jest bez zarzutów, może spowodowane jest to tym, że poprzedni właściciel bardzo o niego dbał i był jedynym właścicielem od nowości. Aby tak dalej!!
Seat Cordoba I Sedan