Ocena kierowcy - Seat Cordoba I Sedan

Hamlet, 13 lat temu
Silnik 1.6 i 75KM 55kW
Rok produkcji 1996
Seat Cordoba I Sedan 1.6 i 75KM 55kW 1993-1999 - Oceń swoje auto
Inne : Wnętrze, jak na Seata wszystko dobrze spasowane, żadnych problemów z wnętrzem
Karoseria : Rdza - nadkola i progi
Zawieszenie : Tylnie zawieszenie, auto strasznie siedzi
Przeniesienie napędu : Drobne problemy
Całość oceniam jako przeciętna, gdyby karoseria była fabrycznie lepiej zakonserwowana było by znacznie lepiej, naprawa zawieszenia zamyka się w 200zł także ten problem da się tanio rozwiązać, fajne auto dla młodych kierowców.
Silnik dość głośno pracuje i nie jest zbyt zrywny mam tu na myśli (1.6/75KM)
Biegi ciężko chodzą, problemy z wrzuceniem 1 biegu, auto praktycznie musi się zatrzymać, wsteczny też nie najlepiej często nie wchodzi dobrze
Na układ jezdny nie ma co narzekać świetnie się spisuje, poza tym auto jest bardzo lekkie
Ograniczona widoczność przez wysoki tył oraz nie widać dobrze końca maski
Volkswagen Polo, a tam jak najbardziej wszystko mi odpowiada, ogólnie jest na 4! Ogromny bagażnik!
Po wymianie filtru przeciwpyłkowego w 2 minuty przednia szybka odparowana
Auto wbrew pozorom nie jest duże, to najzwyczajniej przedłużona Ibiza ale miejsca jest moim zdaniem wystarczająco aby wygodnie podróżować
Silnik który z zewnątrz pracuje dość głośno w środku auta jest praktycznie nie słyszalny
W moim modelu zużycie paliwa jest bardzo wysokie dlatego taka niska ocena lecz ceny części przystępne, w końcu to tak naprawdę Volkswagen
Niska cena, części również w przystępnych cenach, jakość dobra.. ogólnie polecam.
Nie miałem żadnych problemów z drobiazgami, oczywiście znalazło się parę mankamentów ale nie ma auta które ich nie posiada
Jak na razie żadnych poważniejszych usterek nie miałem i mam nadzieje że ten stan się nie zmieni

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 75KM 55kW [l/100km]

12,2