Oceny Seat Cordoba II Coupe 1.6 75KM 55kW 1999-2003

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Seat Cordoba II Coupe 1.6 75KM 55kW 1999-2003

~kbl
Coupe 1.6 75KM 55kW
samochod wygodny, zawieszenie spisuje sie dobrze na naszych drogach, dobrze resoruje, silnik elastyczny, ma swoja moc i bezpiecznie mozna poruszac sie na trasie. samochodem spokojnie pojadom 4 dorosle osoby + ich bagaz (3 lub 4 walizki). ja czesto robie takie trasy i jest ok. w miescie ok, chociaz nie jest to mieszczuch i nie wszedzie sie wcisnie (przydatny czujnik cofania do tego duzego bagaznika:) ja mam cordobe z 2001, te obecne z wygladu...
~AK-47
Coupe 1.6 75KM 55kW
Doskonałe autko dla młodej rodziny w wariancie 2+2. Bagażnik 390 l wystarcza. Wózek, wanienka, parę siatek, a jak potrzema to i lodówkę, pralek, czy panoramiczny telewizor można przewieźć. Decydując sie na wycieczkę w 5 osób uwaga na ładowność: 385 kg + kierowca. Chlapacze z tyłu musiałem zdemontować. Ale taką przejażdżkę proponuję decydować się w ostataczności, bo będzie naprawdę ciasno ... pasażerom z tyłu. Auto chociaż nieco przy wąskie nie...
3,8
~a21216@op.pl
Coupe 1.6 75KM 55kW
mój model to SX. jestem zadowolony (I właścicielem),brak usterek między przeglądami, jeden mankament-to tylne łożyska, wymiana co 30000 km(może jakość łożysk lub ostra jazda). Brakuje mi klimatyzacji w tym modelu! Polecam ten model.
3,5
~Bursztyn*Racer
Coupe 1.6 75KM 55kW
Gdyby nie Sonda lambda ktora mnie zawiodla a wymiana wyczysila potrfel z ok 600 zl to byloby ok a z 13s do 100 to tesh nie taka revelka:( ale na krajowych szosach sobie radzi gorzej bylo za granica.........
~Jaro21
Coupe 1.6 75KM 55kW
Jest to mój drugi samochód marki SEAT poprzednio jeździłem Ibizą. Uważam iż Cordoba Vario jest autem godnym polecenia, min. z uwagi na cenę, gdyż za tą cenę nie kupi się kombi i to w takim wyposażeniu.
~Paweł
Coupe 1.6 75KM 55kW
Ze względu na wzrost dla mnie istotna była wygoda za kierownicą i tę Cordoba zapewnia. Dynamika na trasie rozczarowuje, ale w mieście można sobie powetować. Osoby preferujące spokojną jazdę z pewnością nie poczują niedosytu. W wersji Signo przyzwoite wyposażenie. Daje się lubić. Dałbym 4.5, ale nie ma więc 5.
~r.michniewicz@acn.waw.pl
Coupe 1.6 75KM 55kW
Ogólnie bardzo dobry samochód. Trzeba pamiętać o przeglądach - dużo dają. Najlepszy serwis moim zdaniem w Warszawie to KOMETA, najgorszy natomiast to BLAM - same problemy, przegląd trwający 10 dni. Niestety oryginalne klocki zużywają się bardzo szybko, ale tańsze zamienniki wytrzymują dłużej. Niestety w Warszawie bardzo drogie ubezpieczenie.
~joa
Coupe 1.6 75KM 55kW
dynamiczny silnik, duza pojemnosc bagaznika, do tej pory bez usterek - tu nie mam zarzutow; malo skrytek i malo miejsca na drzwiach, kompletny brak widocznosci przy cofaniu i ten koszmarny dzwiek "alarmowy" przy wlaczaniu stacyjki bez zapietych pasow - troche uciazliwe; ale za ta cene chyba jeden z lepiej wyposazonych samochodow w swojej klasie (ABS, centralny zamek, elektryczne szyby, dwie poduszki etc. itp)
~maciej.s_xl@wp.pl
Coupe 1.6 75KM 55kW
Moim zdaniem to dobry samochód, który można użytkować spokojnie i bez większych nakładów finansowych przez wiele lat.
3,3
~dolar
Coupe 1.6 75KM 55kW
robotniczy samochochód, lecz całkiem dobry i dzielnie spisuje się na naszych drogach dobre zawieszenie (typowe niemieckie twrde)
Seat Cordoba II Coupe