Ocena kierowcy - Seat Cordoba II Kombi

mariuszs600, 11 lat temu
Rok produkcji 2000
Seat Cordoba II Kombi 1.6 101KM 74kW 1999-2002 - Oceń swoje auto
Silnik : odpowiednia moc do masy.
Karoseria : Gdzie niegdzie male ogniska rdzy
Jak na male auto miejskie dobrze jest wyposazone i nie kosztuje fortuny. Prowadzi sie dobrze.
Silnik dynamiczny 101KM, spala normalne ilosci paliwa troche nie równo pracuje ale to wymaga dopracowania i dosc elastyczny.
Podobno sypia sie mechanizmy roznicowe moja jak na razie dziala, troche ja slychac ale to ponoc wada fabryczna tych aut.
Dobrze trzyma sie drogi ABS pomaga w stabilizacji toru jazdy.
dobra widocznosc w kazdym kierunku , nie ma wiekszego problemu z parkowaniem
rozmieszczenie przełączników intuicyjne wszystko dziala jak powinno, w koncu to grupa VW
moglby nawiew na wiekszych biegach dzialac bardziej wydajnie ale to juz by halasowal a tak to jest osiagniety kompromis
z przodu jest ok, z tylu cisnawo ale baza byla plyta VW polo o ile sie nie myle wiec limuzyna to to nie jest do miasta w sam raz
jak na male auto wyciszenie jest ok przy ponad 150km/h robi sie glosno ale nasz POrządny rzad powsytrzymuje nas od zabyt szybkiej jazdy fotkami i \"uwaga remont\":)
wydaje mis ei ze spala tyle ile powinien na lpg w miescie jest to kolo 11L poza trasa nie wiem ale srednio mozna przyjac ze cos kolo 6-7l
Jak za ta cene to auto w miare nowożytne dobrze wyposazone i wytrzymale.
jak na razie nic sie nie psuje poza czesciami ktore podlegaja normalnej wymianie
pewnei skrzynia bedzie wymagac ingerecji mechanika bo ponoc silniki to wytrzymala VW konstrukcja

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 101KM 74kW [l/100km]

8,2