Oceny Seat Cordoba II Kombi

Oceny Seat Cordoba II Kombi – wybierz silnik

Najnowsze oceny Seat Cordoba II Kombi

~rafał_cyburski
Kombi 1.6 75KM 55kW
Auto posiadam 6 lat. Przejechałem około 80000 km. Jestem z niego zadowolony. Mam instalacje LPG. Jest bardzo pakowne. Przeprowadzenie do nowego em bez problemu. Długie trasy nad morze bez problemu. Odpalanie w największe mrozy bez problemu. Czego chcieć więcej od auta wartego może 3500. Zamarzające zamki to mały problem. Wystarczy smar biały K2 wprowadzić w otwór w drzwiach po uprzednim zdjęciu gumki ochronnej. Proste, tanie auto na codzienne...
~pip
Kombi 1.4 60KM 44kW
bardzo dobry samochód dla młodej rodziny. Posiadam akurat werję Vario i jak na nasze potrzeby samochód sprawuje się nieźle. Jest ekonomiczny i pakowny, można śmiało wybierać się nim tak po zakupy jak i na dłuższe wyprawy. Nie jest to co prawda komfortowa limuzyna ale jazda nim nie jest męcząca. Części zamienne i eksploatacyjne tanie i powszechnie dostępne. Silnik 1.4 zapewnia przyzwoite osiągi, niestety budzi się do życia pow 3000-3500...
3,8
~woyton
Kombi 1.6 101KM 74kW
Auto spełniło moje oczekiwania. Jako małe kombi znakomicie sprawdza sie w mieście. Nie jeżdże zbyt szybo (rzadko przekraczam 140) więc dynamika na trasie mnie zadowala. Po złożeniu tylnego siedzenia dużo miejsca na ładunek(często goszczą tam dwa "górale", wystarczy odpiąć przednie koła). ABS dobra rzecz-nie kupię już samochodu bez ABS-u. Dobra trakcja jak na kombiaka. Uważajcie na ASO Seata po zmianie opon na letnie nie dokręcili mi prawego...
~mati4
Kombi 1.6 75KM 55kW
Auto w brew pozorom w miare duze - moge zabrac zone, bobasa i wozek, a nastepnie wrocic z zakupami. Bagaznik daja rade. Srednie spalanie: 7.6 litra - przecietnie. Nie wybral bym sie autem na trase dluzsza niz 100 kilometrow. Problem z zamkami - zima, -5 C i juz wiem ze nie otworze drzwi. Totalan porazka.
~paputek
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Kupilem auto za 16000pln w 2008 roku z przebiegiem 160000km. Obecnie jest warte 9500pln, wiec spade wartosci bardzo maly. Przez 5 lat wymienialem tylko eksploatacyjne rzeczy i czuje, ze to najtansze w utrzymaniu auto na rynku. Ubezpieczenie kosztuje 600zl rocznie przy maksymalnych znizkach.
~Arek
Kombi 1.6 101KM 74kW
Uważam że jest to bardzo dobry samochód. Jedynym wielkim minusem jest to że jest bardzo mało popularny (mowa o vario) i obecnie można go dostać w idealnym stanie za naprawdę psie pieniądze. Mógłby lepiej trzymać cenę.
~charego@wp.pl
Kombi 1.6 75KM 55kW
bylem bardzo zadowolony z tego autka, bardzo pojemne jak na te klase aut, fajna elastycznosc silnika, ciagnie od samego dolu i przy tym bardzo ekonomiczny, duzym plusem jest male zainteresowanie zlodzei ta marka, polecam goraco to autko,
~andrzej
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
dobra wrazenia z jazdy , nawet przy bardzo długich przejazdach, ekonomiczny silnik wystarczajaco dynamiczny. ogolnie mozna polecic to male autko -nawet wersja vario jest chyba najmniejszym kombi na rynku.
~Grzegorz
Kombi 1.9 SDI 68KM 50kW
Samochód jest mały i ogólnie sprawia wrażenie tandetnego, mam na myśli wykończenie wnętrza słabej jakości plastikiem, jednak można go polecić osobom którym zależy na niskich kosztach eksploatacji. Idealny na codzienne dojazdy do pracy
3,5
~czarek21
Kombi 1.6 101KM 74kW
Ja nie mowie zle o moim mamucie. narazie tylko byly lozyska jezdne wymieniane i to dlatego ze uczylem sie parkowac na recznym. wsteczny to zeczywiscie tragedia, ale poza tym chyba nie mam co zle mowic. no moze to ze jezdze kombi(vario) i czasem ciezko sie gdzies zmiascic, choc promien skretu to autko ma dopuszczalny
Seat Cordoba II Kombi