Ocena kierowcy - Seat Cordoba II Sedan

elvis680@wp.pl, 13 lat temu
Rok produkcji 2000
Seat Cordoba II Sedan 1.4 60KM 44kW 1999-2002 - Oceń swoje auto
Karoseria : Jak na 10letne auto nie ma żadnego pencherza
Zawieszenie : dziwny stukot w tylnim zawieszeniu
Inne : Radio
gdybym miał oceniać w skali od 1 do 10 to dałbym mu 6,ze względu na zużycie paliwa.
Auto kupiłem od handlarza i posiadam je od roku czasu.Na temat silnika..na początku wszystko działało znakomicie lecz po kilku miesiącach zaczął pracować jak disel,mimo to nic w silniku się nie popsuło a ja dalej nim pomykam.Znajomy twierdzi że to jakieś szklanki(zawory??) w silniku,ja się na tym nie znam.
Delikatnie szarpie a wsteczny czasem lubi wchodzić ze zgrzytem
Może być,bez zastrzeżeń
Kiepsko się patrzy w lusterko wewnętrzne samochodu,to znaczy tył auta jest troche za wysoko podniesiony co jest spowodowane ograniczoną widocznością.Wysoka osoba pewnie tego nie odczuje
Szybko się nagrzewa co jest atutem tego auta.Klimy osobiście nie posiadam ale do ogrzewania nic nie mam.
Auto stworzone bardziej dla kobiety,z przestrzenią względnie ale mógłby być nieco szerszy,bagażnik ok
do 2500obr/min jest ok,powyżej 3000 i wyżej ehhh,szkoda gadać,włączcie głośniej muzykę(jak radio działa)
Tu jestem bardzo zadowolony 6/7/8 tak ja to przedstawiam.
przystępna
Właśnie drobiazgi,a jest ich kilka.Pasy nie chcą wracać na swoje miejsce,radio się psuje(u mnie zanikają fale i nic nie słychać),zamki zamarzają,centralny odmawia posłuszeństwa,odchodzi chrom od wew.klamek no i u mnie same włączają się wycieraczki,nazwałem to sensor deszczu chodź i w słoneczne dni czasem się uruchamiają
to tylnie zawieszenie mnie wku..a wymieniłem amortyzatory i dalej to samo,może gumy na belce..\"?\" okaże się jak wymienię

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 60KM 44kW [l/100km]

7,3