Oceny Seat Cordoba II Sedan

Seat Cordoba II Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Cordoba II Sedan

~Kordoba
Sedan 1.6 75KM 55kW
Samochód użytkuję od nowości przez 18 lat. Kupiony w salonie. Silnik 1,6 ALM 75KM zaskakuje elastycznością i dużym momentem. Nie ma problemu z odjazdem sprzed świateł, czy z wyprzedzeniem ciężarówki. Dodam że mam porównanie z nowszym silnikiem VW 1,4 85KM to Seat wygra o 100 metrów po starcie. Twarde zawieszenie dobrze trzyma samochód na drodze, niestety poprzeczne nierówności bardzo się tłuką. Do 110km/h jest względnie cicho i przyjemnie....
~Żabol
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo udane autko. Jestem posiadaczem od niedawna, jest to mój pierwszy tdi i jestem zachwycony silnikiem. Oszczędny jak na tej wielkości samochód i dodatkowo dynamiczny. Twarde zawieszenie ma swoje zalety - auto ładnie trzyma się drogi przy wyższych prędkościach, ładnie wybiera nierówności; wady - szybciej się zużywa na polskich drogach. Do widoczności musiałem się przyzwyczaić gdyż jest o wiele mniejsza niż w moim poprzednim...
3,7
~Art Roy
Sedan 1.6 75KM 55kW
Jeździłem nim 7 lat i przez pierwsze 4 byłem nim zachwycony, a potem usatysfakcjonowany. Dziś, z nabytym doświadczeniem, potrafiłbym uniknąć tych 2 czy 3 awarii, które unieruchomiły to auto. W zasadzie fatalny serwis ASO decyduje o wszelkich słabościach. Więc nie jest to ani wina użytkownika, ani auta. Dbałem o nie i pewnie dlatego 7 letnie auto w zasadzie nie miało rdzy, mechanicznie było bardzo sprawne a jedyne słabe punkty wynikały z...
~Automaniak
Sedan 1.6 75KM 55kW
Tanie, bezawaryjne auto. Kupiłem je jako pierwsze auto, jako, ze z gazem to bardzo oszczędne. Przez okres około 3 lat, oprócz standardowych wymian klocków, oleju oraz regulacji gazu, wymieniłem tylko przewody zapłonowe. Polski salon, wiec nie ma dużych problemów z korozja, a to juz 23 letnie auto! Polecam w tej cenie, chyba nie znajdzie się bardziej bezawaryjnego pojazdu.
~Lukasz
Sedan 1.6 75KM 55kW
Autko użytkowane na codzień jako pierwszy pojazd. Na gazie bardzo oszczędne, z dobrym przyspieszeniem. Wyposażenie dobre. Bardzo dobtze grzeje. Auto dosyć pojemne, bagażnik ogromny. Jazda tym autem nie jest uciążliwa.
~Konrad
Sedan 1.4 60KM 44kW
Seat był moim pierwszym samochodem stąd może przemawiać przeze mnie mnie sentyment jednakże Cordoba daje nam wszystko co dać może. Kupując ten samochód nie chciałem bolidu rajdowego tylko taniego wozidła na codzień. Jedynym minusem jest problem z korozją przez który finalnie musiałem pozbyć się samochodu jednakże na jego usprawiedliwienie dodam, że samochód garaż widział jedynie gdy obok jakiegoś przejeżdżał.
Dziennik kosztów dla Seat Cordoba II Sedan
5,8
7,6
2,4
~MS
Sedan 1.4 60KM 44kW
Auto produkowane przez koncert VAG więc teoretycznie nalezałoby się spodziewać zwyklego, lecz niezawodnego auta do codziennej jazdy. Hiszpański charakter i nieco sportowa sylwetka znów mogą łudzić sportowym charakterem wozu. Niestety pozory mylą - auto jest awaryjne, kosztowne w eksploatacji a sportowego zacięcia w nim za grosz nie ma.
2,9
~p9557
Sedan 1.6 75KM 55kW
Autko dość przeciętne. Na dłuższe trasy jest dość niewygodne. Nogę sterującą gazem/hamulcem szlag trafia. Spalanie dość duże. W mieście potrafi spalić nawet ze 12 litrów. W trasie udało mi się zejść do 8 litrów. Najgorsze jest to, że starałem się jeździć w miarę eko, a wyszło tak jak widać.
2,9
~Adam
Sedan 1.4 60KM 44kW
Jak to kiedyś ktoś napisał niby nic poważnego się nie dzieje,ale ciągle coś mu dolega...Miałem założony LPG sekwencja i to w zasadzie jedyny temat który nie przyspażał kłopotów. 1,4 MPI bardzo dobrze współpracuje z gazem jednak jak się okazało LPG skraca jego żywotność. Silnik zatarty po przebiegu 230 000 km na LPG
2,5
~milired
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
W tym aucie jedynie silnik, hamulce, zasięg świateł i bagażnik zasługują na "+". Irytujące są te wszystkie drobne usterki które sprawiają, że przy aucie non stop trzeba coś robić, a ja nie mam na to czasu! Niestety hiszpański temperament nie na wschodnią Europę ;-))
Seat Cordoba II Sedan