Oceny Seat Cordoba III Sedan 1.2 12V 64KM 47kW 2003-2005

Najnowsze oceny Seat Cordoba III Sedan 1.2 12V 64KM 47kW 2003-2005

3,2
~daro
Sedan 1.2 12V 64KM 47kW
Samochód kupiłem nowy, z salonu, pierwsze wrażenie pozytywne, bo przecież zgrabne autko, z niewielkim ekonomicznym silnikiem. Z czasem czar zaczął pryskać, trzeszczące po pierwszych kilku tysiącach plastki, przemakające lampy, alarm który włączał sie sam po każdym deszczu (ale to chyba wina serwisu montującego go), ciasny z tyłu, już po 10 tyś wymieniony łącznik (który powinien podobno wytrzymać conajmniej 60-80 tyś) nie dawały podstaw do...
~paweł
Sedan 1.2 12V 64KM 47kW
Wybierałem pomiędzy C3, Fabia, Albea, tahlia i 206. Sądzę zę trafiłem w 10. Zazwyczaj pdróżuję sam lub z żoną, i z bagażami, więc nie ma problemów z wyprzedzaniem. Mały silnik, który na trasie potrafi spalić nawet poniżej 5 litrów. Cóż więcej chcieć. Ogólne zużycie to 6,2. Jak trzeba to 5 osób i trochę bagażu też się zmieści. Zdecydowanie polecam, chociaz sprawdzałem ile teraz kosztuje, rok temu dałem za nią ponad 10 000 mniej i to tez był...
~WB
Sedan 1.2 12V 64KM 47kW
Ogólnie autko bardzo fajne. Duże z ogromnym bagażnikiem, bogato wyposażone (wspomaganie, 2 poduszki, ABS, centralny zamek. Bardzo ładna stylistyka nadwozia. Denerwowały mnie te w/w usterki i komentarze znajomych "Co ci tak skrzypi?!". I jeszcze jedno, fabryczne opony Pirelli P6000 KIEPSKIE (po prostu piszczą)./
~r_plominski@wp.pl
Sedan 1.2 12V 64KM 47kW
piekna linia nadwozia plastiki ok nie skrzypia fotele ok troche malo miejsca dla wysokich pasazerow slaba widocznosc przy cofaniu dobrze trzyma sie drogi silnik ekonomiczny max pred 165 km/h spalanie rewelka wspomaganie kierownicy rewelacja hamulce ABS ok
~A.Rymkiewicz@archivovp.com.pl
Sedan 1.2 12V 64KM 47kW
Przede wszystkim nowa Cordoba jest ładna. Dla osoby, która przeważnie jeździ sama jest to samochód całkiem spory i wygodny. W bagażniku bez problemu mieszczą się cotygodniowe zakupy dla całej rodziny. Trochę żałuję, że nie kupiłam auta o większej pojemności.
3,6
~PaTrYk
Sedan 1.2 12V 64KM 47kW
DlA mnie jest fajnym samochodem o ksztalcie sportowego samochodziku PLECAM!:D

Usterki Seat Cordoba III

Seat Cordoba III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Zadowolony_wawa
Sedan 1.2 12V 64KM 47kW
Jestem bardzo zadowolony z auta i jeśli będę zmieniał, to na wyższy model też Seata: może Nowy Leon albo Altea
3,3
~macf
Sedan 1.2 12V 64KM 47kW
w sumie przyjemne auto sprawiające całkiem niezłą frajde z jazdy osiągi nieco za słabe, powtarzam chcesz polujczyć przed dyskoteką nie kupuj go
~Zadowolony
Sedan 1.2 12V 64KM 47kW
Całkiem ładne autko napewno wyróżnia się z pośród innych Jazda sprawia przyjemność i jak narazie nie ma większych problemów
~HubertS
Sedan 1.2 12V 64KM 47kW
piekne autko nic dodac nic ujac ciekawa stylistyka extra wspomaganie swietne zawieszenie bagaznik dobra jakosc wykonania ogolnie na 5
Seat Cordoba III Sedan