Ocena kierowcy - Seat Cordoba III Sedan

WB, 20 lat temu
Silnik 1.2 12V 64KM 47kW
Rok produkcji 2003
Seat Cordoba III Sedan 1.2 12V 64KM 47kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
Ogólnie autko bardzo fajne. Duże z ogromnym bagażnikiem, bogato wyposażone (wspomaganie, 2 poduszki, ABS, centralny zamek. Bardzo ładna stylistyka nadwozia. Denerwowały mnie te w/w usterki i komentarze znajomych "Co ci tak skrzypi?!". I jeszcze jedno, fabryczne opony Pirelli P6000 KIEPSKIE (po prostu piszczą)./
Jak na taką pojemnośc to całkiem dobrze. Elastyczność ok. Ale jeśli jeszcze raz dokonywałbym zakupu to chyba byłby to motor 1,4
Czasami problemy z wrzuceniem wstecznego.
Twarde zawieszenie-dla mnie ok ,ale to rzecz gustu. Na zakrętach zachowuje sie stabilnie , 0 przechyłów nadwozia
do przodu i na boki ok. Tył kiepsko
W szystko na swoim miejscu - super!
nie mam zastrzeżeń działa bardzo dobrze
Kierowca i pasażer z przodu mają duż miejsca. Gorzej sytuacja wygląda na tylnej kanapie, ale nia ma tragedi.
Mogłoby być lepiej, zwłaszcza gdy słychać charakterystyczny odgłos 3 cylindrów
Trasa ok 6 l. Miasto 7,5 l
Jak na auto o takich gabarytach i z takim wyposażenie seryjnym cena 42 tyś jest całkiem uzasadniona.
Porysowane szybki zegarów (od wewnątrz), podobno częsty przypadek w tym modelu. Głośniki w tylnych drzwiach żle przymocowane - brzęczą. Po ok. 1000 km zaczęła skrzypieć kierownica oraz brzęczeć deska przy zegarach. Dopiero 3 naprawa przynosła rezultat. Zaparowuja tylne reflektory, nawet przy myciu trzeba uważać aby nie dostała tam się woda.
Poważnych usterk jak na razie nie było i mam nadzieję, że długo nie będzie!
Dziennik kosztów dla Seat Cordoba III Sedan 1.2 12V 64KM 47kW
6,6