Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW 2000 (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ania
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Wnętrze wygląda jak na 2000 rocznik nowocześnie. Porównując Ibi do innych marek aut z tego okresu nie znalazłam nic, co mogłoby dorównać Seatowi. Deska rozdzielcza jest czytelna, także mały wyświetlacz na środku kokpitu jest przydatny i ładnie się prezentuje. Jedyny mankament ergonomiczny to irytująca farba na uchwytach drzwi, która schodzi, co brzydko wygląda, ale można temu zaradzić - trzeba tylko poświęcić trochę czasu. Fotele przednie są...
~Jakub
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
fotele wygodne przy dłuższej jeżdzie tez ja mam 192cm wzrostu i nie mam kłopotu z przodu bardzo duzo miejsca na nogi z tylu już gorzej, deska zaprojektowana bardzo schludnie i ładnie komputer pokladowy tez ok kierownica z regulacja takze jak na ten rocznik i klase jest dobrze.
~lukas
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Muszę przyznać, iż dostępność do całokształtu doskonała. Przecież to nie STAR tylko mały samochodzik o ładnym wykończeniu.
~dawido223
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
pastiki troche lipne, ale za taka cane nie ma sie co spowdziewac i tak nie jest najgorzej
~Marcinek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Niewygodnie zajmuje się miejsca z tyłu mimo drugiej pary drzwi (przeszkadza środkowy słupek).Poza tym OK.
~Gersiu
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Dobrze pomyslane no i estetyczne. O gustach trudno dyskutowac ale mnie sie podoba (wersja z radiem)
~Zygmunt Majchrzak
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Jezdzi sie wygodnie, ale bez rewelacji.
~Matovy
czytelne zegary, dostepne przelaczniki