Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW 2000 (12) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ania
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Tu jest trochę gorzej, lecz nie tragicznie. Silnik ma już swoje lata, nie jest nowoczesnej niestety konstrukcji. Poczuć to można na kieszeni zwłaszcza jeżdżąc w mieście, wtedy spalanie wychodzi miedzy 8,0 a 9,0 litra na setkę. W trasie można zejść do 6l/100 km a jeśli zbytnio nie dodaje się gazu to nawet niżej. Jazda mieszana w mieście i poza nim to wynik na poziomie 7,0 a 8,0. Części do drogich nie należą, dużo nie wymieniałam, ale to i...
~Jakub
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
I tu jest właśnie największa wada tego auta po mieście w zime potrafi spalić ponad 10 L a na trasi z włączoną klimą koło 7mi tak więc ekonomiczna nie jest ale za to przeglądy i eksploatacja wynagradzaja zuzycie paliwa bo jest bardzo tania w eksploatacji.
~lukas
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Niestety jak wcześniej pisałem muszę kręcić silnik na wyższe obroty, aby ruszyć , wyprzedzić i w ogóle więc sami wiecie nie sprawdzę się chyba moim obiektywizmem.
~Zygmunt Majchrzak
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Jest strasznie samochod jak na taka jednostke pali przecietnie. w trasie bez zarzutow 5l/100. Ceny napraw sa poprostu straszne. Serwisuje samochod w ASO
~Marcinek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
W warunkach zimowych średnio 6,8l /100km, w lecie przy wykorzystaniu elastyczności i spokojnej jeżdzie 6,0-6,5l/100, na trasie poniżej 6.
~Endru
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
chcąc jeździć \"agresywnie \" tym autem z tym silnikiem trzeba liczyć się z tym że spalanie sięgnie 8 litrów /100
~Pinek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Samochód wcale nie pali tak dużo jak na jego osiągi -przyspieszenie od 0-100 km/h 10sekund
~Damian
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Nie jest to ekonomiczny samochód ale mam ciężką noge to nie ma co sie dziwić
~Gersiu
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Moglby troche mniej palic. Glownie jezdze w miescie. Na trasie ok 7/100.
~Marek N
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
pali troche za duzo jak na taki wozik
Seat Ibiza II Hatchback Facelifting