Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW 2000 (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ania
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Mam wersję 3-drzwiową, zatem z tyłu na dłuższą podróż pasażerowie za dużego komfortu mieć nie bedą. Choć miejsca na nogi jest wystarczająco. W mieście jazda z tyłu nie stanowi już żadnego problemu. Z przodu wygodnie i dużo miejsca. W wersji z piecioma drzwiami może to wyglądać inaczej. Dla mnie coupe ładniej się prezentuje a do miasta z tyłu wygody nie potrzebuje. Kupujący zdecyduje się na taką opcję nadwozia, jaka będzie dla niego...
~lukas
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Z przodu super tył owszem głęboki. Zaznaczam, iż mam 188cm. Podróż w cztery osoby luzik w 5osób również możliwe, lecz nie polecam na dalekie trasy. Przecież to trzy drzwiowy, więc wozić oprócz siebie i dziewczyny nie zamierzam.
~Zygmunt Majchrzak
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Jest srednio. Z przodu owszem wygodnie, ale z tylu nawet mniejsi ludzie musza miec podkurczone nogi, nie wspomne o ludziach okolo 180cm wzrostu.
~Endru
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
dla pasażerów dość mało miejsca ,ale nie kupowałem 3drzwiowego heatchbecka z myślą o tym żeby wozić nie wiadomo ile pasażerów :)
~Jakub
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
dla kierowcy przestrzen doskonała gorzej z pasarzerami z tylu ale to jest male auto tak wiec i tak nie ma tragedii.
~Damian
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Z przodu sporo miejsca z tyłu troche mniej ale jak jechalismy w 5 ponad 1500 km to ci z tyłu za mocno nie narzekali:)
~Marcinek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Z przodu OK, z tyłu dryblasom odradzam podróż, przydałby się trochę większy bagażnik.
~Gersiu
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Duzo miejsca z przodu (a dla mnie to najwazniejsze ;-). Z tylu ciasno w nogach.
~Tomek
mam wersję 3d, z tyłu miejsce właściwie tylko dzieci
~Matovy
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
jak to w malym aucie-z przodu ok a z tylu nie jezdze ;-)
Seat Ibiza II Hatchback Facelifting