Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW 2000 (14) - Silnik

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukas
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Niestety, niektóre jednostki o tych samych parametrach charakteryzują się wyższą kulturą jazdy nawet przy niskim zakresie obrotów ja w moim samochodzie muszę wykręcać 3500obr/min aby poszaleć. Niestety czasami gaśnie przy ruszaniu trzeba go wyczuć, a jak ruszy i zanim wkręci się na obroty to jednak minie trochę czasu. Tak jak by nie miał mocy. Istnieje ryzyko przy tych silnikach, że się przegrzeje i to dość duży problem, gdyż bierze potem...
~Ania
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń do silnika 16V. Sprawnie wchodzi na obroty. Fajny pomruk. Głośno robi się we wnętrzu po przekroczeniu 130 km/h, ale jest to do zniesienia. Auto dobrze przyspiesza i nie problemów przy wyprzedzaniu a ze wzniesieniami terenu też sobie radzi.
~Marcinek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Może to nie najnowsza konstrukcja w dobie techniki wielozaworowej, ale elastycznością dorównuje silnikowi 1.9D również ze stajni VW. Powyżej 4000 obr/min robi się głośny, ale nie ma potrzeby go wyżej kręcić. Poza tym miłe basowe brzmienie.
~mario
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
mam to autko dwa lata i ogólnie jestem zadowolony ale są i minusy niestety: przy większej prędkości bardzo głośny silnik linka sprzęgła zacina się i te strasznie obłażące uchwyty klamki i bywają problemy z nawiewem
~ANTONI
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
silnik sie zatarł bo zamarzł ( zima ) jakis smok i pompa nie podawała oleju,ale podobno to jaks wada fabryczna - niestety zabuliłem 2000 zl ......pozatym silnik mulowaty i bez rewelacji
~Pinek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Posiadam silnik 1.4 16V 101KM 2001r. Silnik jak na pojemność 1.4 bardzo dobrze sobie radzi z wyprzedzaniem,jest elastyczny i naprawdę dosyć porywczy.
~Jakub
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Jak na tą klase samochodu silnik ten mnie zaskoczył swą dynamika do 100 naprawdę rozpędza ibizke bardzo dobrze :)
~Zygmunt Majchrzak
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Tutaj nie ma co narzekac. Moglbym nawet stwierdzic ze dowolny bieg przy dowolnej predkosci.
~Damian
Elastyczny dobrze przyśpiesza jak na 60 koni gorzej jest powyżej 130 kmh
~Tomek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
cóż, taki sobie. średniawka po prostu :)
Seat Ibiza II Hatchback Facelifting