Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW 2000 (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ania
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
To chyba najlepsza sprawa w Ibizie. Sztywne i dość twarde zawieszenie powoduje, że auto trzyma się drogi jak przyklejone. Tłumienie na polskich dziurach jest przyzwoite. Przy większych prędkościach zużyty przynajmniej u mnie układ kierowniczy wymaga pewnego trzymania kierownicy na nierównościach, gdyż auto ucieka wówczas na boki.
~Zygmunt Majchrzak
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
SAmochodzik trzyma sie drogi niesamowicie,a nawet jezeli przestaje to kazy bez problemu jest w stanie nad nim zapanowac. Cena za to jest komfort jazdy jak w wozie drabiniastym.
~Marcinek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Twarde zawieszenie i szerokie opony w wersji ze wspomaganiem dają pewne prowadzenie, ale czuje się każdą nierówność nawierzchni. Precyzyjny układ kierowniczy.
~Jakub
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
ukaład jezdny jest sztywny ale bardzo dobrze pokonuje się zakręty samochód jak na tą klase i lata świetnie trzyma się drogi :)
~lukas
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Jak masz niski profil rewelacja. Trzyma się pęknie, a na zakrętach jak Hołowczyc. POLECAM! SUper długo by pisać...
~Pinek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
W miarę dobrze pokonuje się zakręty,zwłaszcza gdy ma się założone większe i szersze alufelgi.
~Tomek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
chciałem dać "przeciętnie" ale w porównaniu z innymi chyba zasługuje na "dobrze". ale bez szaleństw :)
~Damian
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Auto dobrze se radzi na zakretach zawiesznie dość twarde ale ja osobiscie takie lubie
~Gersiu
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Na szerszych oponach (185/60) idzie jak tramwaj po szynach, bez wzgledu na to czy zakret czy prosta.
~ANTONI
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
dla mnie troche za twardo - to nie gti
Seat Ibiza II Hatchback Facelifting