Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW 2000 (11) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ania
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Latem klima automatyczna dobrze schładza wnętrze i już po kilku minutach nie czuje się gorąca a przyjemny chłodek. Karoseria jest gruba na tyle, że nie pozwala nagrzać się zbytnio wnętrzu auta. Nawiew z klimą jesienią działa dla mnie idealnie, cała wilgoć odparowuje bardzo szybko. Zimą ogrzewanie dzięki 6 stopniom regulacji sprawnie nagrzewa i podczas opadów śniegu nie ma kłopotów z widocznością.
~Marcinek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Nie ma powodów do narzekań. Szybko się rozgrzewa, w zimie już po 3km robi się ciepło, a 6-stopniowa dmuchawa jest dość cicha i wydajna. Tylko szyby w tylnych drzwiach łatwo parują. Bardzo przydatny przełącznik obiegu wewnętrznego sprawia,że nie trzeba truć się jadąc za starym gruchotem.
~Jakub
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
klima działa bardzo dobrze oczywiście trzeba ja nabic i uszczelnic a po nie długiej chwili nawet w duzy upał chłodzi rewelka, zato w zime nawiew grzewczy tez jest zaskakujaco sprawny i szybko samochiodud sie nagrzewa.
~lukas
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Niestety ogrzewanie mi nie działa, chyba nagrzewnica poszła w nie pamięć. W największe mrozy cierpiałem. Przy moim poprzednim też tak miałem. Chyba mam pecha ;(
~Zygmunt Majchrzak
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Samochod paruje niczym stary dobry maluch w zime i na deszczu z piecioma osobami, trzeba miec szyby w dol i dmuchawe na cala moc. nie posiadam klimy
~Gersiu
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Bardzo dobry uklad. Brak problemow z parowaniem szyb w zimie. Ale przydala by sie klima.
~Endru
BARDZO DOBRA wentylacja i ogrzewanie
~Marek N
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
w zimie zdecydowanie za wolno zaczyna grzac
~Pinek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Jak dla mnie bardzo dobrze.
~ANTONI
paruja szybyw deszczu