Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW 2000 (28)

3,3
~Tomek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
bardzo ładna sylwetka, podobało się żonie, mi z resztą także. ale co z tego? w środku tandeta i duża awaryjność. nie miałem wcześniej auta z grupy vw, następnego już nie kupię. Najśmieszniejsze jest to, że te czarne plastiki przy drzwiach tak samo łuszczą się w kosztującym ponad dwa razy tyle "pasku" znajomego z tego samego rocznika. japonia i szwecja rules!
3,5
~Marek N
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
w zasadzie tzw. duperelki czlowieka denerwuja ale na szczescie nic powaznego sie nie dzieje i dlatego twierdze ze autko jak na swoja klase jest ok.
3,4
~Matovy
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
najbrudniejsze w calym aucie sa zawsze lusterka wsteczne (Widoczność)
~dawido223
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
pastiki troche lipne, ale za taka cane nie ma sie co spowdziewac i tak nie jest najgorzej (Ergonomia)
~mario
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
mam to autko dwa lata i ogólnie jestem zadowolony ale są i minusy niestety: przy większej prędkości bardzo głośny silnik linka sprzęgła zacina się i te strasznie obłażące uchwyty klamki i bywają problemy z nawiewem (Silnik)
2,3
~mario
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
po trzech latach zaczął się sypać: skrzynia biegów, 3 x linka sprzęgła, pedał sprzęgła, 3 x wskaźnik temperatury, teraz przestaje mi działać wskaźnik temperatury oleju
~wl99@wp.pl
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Gdyby nie zamarzające zamki.... Opadanie tylnych szyb zrobili mi w warszawskim serwisie za darmo - podobno kwestia regulacji przeciwwagi (nie znam się na tym)
~mSZ
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Moja "biała strzała" jest super! Chętnie kupiłbym nowy typ, ale narazie muszę zaoszczędzić! Pozdrawiam wszystkich "seatowców"!
~Ala
~martarx