Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW 2000 (28)

~Ania
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Zapraszam do szerszego komentarza na temat mojej Ibizy. W podsumowaniu zbyt wiele nie opiszę. Mogę jednak zdecydowanie polecić Seata Ibizę. Jestem z niego po roku użytkowania bardzo zadowolona. Choć jest z 2000 roku, to tak nie wygląda. Bardzo udany model Seata w środku jak i na zewnątrz. Nie zawiodłam się dokonując tego wyboru. Polecam!!!
3,4
~lukas
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Niestety, niektóre jednostki o tych samych parametrach charakteryzują się wyższą kulturą jazdy nawet przy niskim zakresie obrotów ja w moim samochodzie muszę wykręcać 3500obr/min aby poszaleć. Niestety czasami gaśnie przy ruszaniu trzeba go wyczuć, a jak ruszy i zanim wkręci się na obroty to jednak minie trochę czasu. Tak jak by nie miał mocy. Istnieje ryzyko przy tych silnikach, że się przegrzeje i to dość duży problem, gdyż bierze potem... (Silnik)
~Jakub
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
jestem zadowolony mam fajne sportowe auto za niewielka kase i stac mnie na jego utrzymanie :)
3,8
~Marcinek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Może to nie najnowsza konstrukcja w dobie techniki wielozaworowej, ale elastycznością dorównuje silnikowi 1.9D również ze stajni VW. Powyżej 4000 obr/min robi się głośny, ale nie ma potrzeby go wyżej kręcić. Poza tym miłe basowe brzmienie. (Silnik)
~Zygmunt Majchrzak
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Tutaj nie ma co narzekac. Moglbym nawet stwierdzic ze dowolny bieg przy dowolnej predkosci. (Silnik)
~Gersiu
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Bardzo dobrze zestopniowana, biegi wchodza gladko, bez zastrzezen (Skrzynia biegów)
3,5
~Endru
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Niby ,rewelacji się nie spodziewałem po tym segmencie i marce ,ale wydaje mi się trochę za głośno (Wyciszenie)
~Damian
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Mi samochdód sie podoba fajnie sie go prowadzi super w zakretach przydałby sie silnik 75 konny ale nie ma co narzekać
2,2
~ANTONI
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
POWINNO BYC AFGAŃSKA PRECYZJA - NIEMIECKI TEMPERAMENT, DUZO POWAZNYCH AWARI WYDAWAŁOBY SIE W TYM PROSTYM MIEJSKIM AUCIE ..............CHYBA COS NIE WYDAŁO
3,6
~Pinek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
Posiadam silnik 1.4 16V 101KM 2001r. Silnik jak na pojemność 1.4 bardzo dobrze sobie radzi z wyprzedzaniem,jest elastyczny i naprawdę dosyć porywczy. (Silnik)
Seat Ibiza II Hatchback Facelifting