Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2001 (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Juzef Grząbka
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW
Tandeta aż wyje. W środku wszystko klekocze, trzeszczy, łamie się, łuszczy, pęka, ciągle coś się sypie, praktycznie zawsze jest coś do naprawy. Naprawiłem: wycieraczki, centralny ekran (nie gasł), mam połamane klamki wewn. (oryginalne po 189 zł w serwisie, złodziejstwo), nie działa mi tylna wycieraczka, psuje się potencjometr radia, wyje łożysko sprężarki klimatyzacji, trzeba było wgrać mapę rozruchu bo nie zapalał na ciepło, pękła klapa...
~seat ostatni raz
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW
przetarte węże podcisnienia(brak mocy odcina przy 120 i przechodzi w tryb awaryjny) peknięty pedał sprzegła radze sprawdzić te dwa spawy na tym pedale lepiej zeby nie pusciły w trasie taka dobra rada :)o seryjnym radiu z komputerem nie wspomne bo goscia który wymyslił ten jednolity panel powinni powiesić za j....
~maziur
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW
mnóstwo usterek, mam go 14 miesięcy i zrobiłem 18tys. km Drobne awarie: silnik wycieraczek przednich, tylnych Awaria napędu zamka bagaznika i drzwi pasażera awaria rozdzielacza kierunkowskazów przestało działać oświetlenie wnętrza (górne) nie działa światło wstecznego, zaginął prąd
~Mich.
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW
TRAGEDIA! Ciągle psujące się pierdoły typu: czujnik temp. zewnętrznej, spryskiwacz tylnej szyby, pękające plastiki wewnątrz, łamiące się klamki wewnętrzne, radio (wyświetlacz), przepływomierz itd.
~klops
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW
Klamki. Te od środka w drzwiach. Seat zrobił jakieś plastikowe badziewie. Dobrze, że rynek nie znosi próżni i są dostępne metalowe zamienniki. Poza tym zupełnie nic.
~Dominik
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW
Autko mnie jeszcze nigdy nie zawiodło, zima lato pali bez problemu. Jedyny mankament to awaria turbiny i spalanie w trybie awaryjnym 6,6l/100km
~Olo
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW
Wiecznie coś, jak nie wycieraczka z tyłu ma jakieś odpały, to kontrola trakcji wariuje, jednym słowem elektryka w tym aucie jest bardzo zawodna.
~Daro999
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW
Jest dużo niedociągnięć jeżeli chodzi o przedni panel oraz plastiki i tego typu pierdółki.
~trampolina
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak autko jest zadbane i troszkę się człowiek wysili przy kupnie to w sumie tylko wymiana oleju i klocków.
~ramzes
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW
ogolnie jest dobrze .czasem sie zdarza ze cos wyswietlacz przygasza ale to tylko czasem .
Seat Ibiza II Hatchback Facelifting