Ocena kierowcy - Seat Ibiza II Hatchback

remik, 19 lat temu
Silnik 2.0 i 115KM 85kW
Rok produkcji 1994
Seat Ibiza II Hatchback 2.0 i 115KM 85kW 1993-1999 - Oceń swoje auto
Kupiłem samochód od II właściciela. Od razu pojechałem do zaprzyjaźnionego mechanika na regulację silnika. Oprócz wymiany wtryskiwaczy paliwa (320zł -niestety) i kompleksowej regulacji- silnik jest jak nowy. Chodzi też ciszej. Oprócz tego musze jeszcze pojechać do blacharza, bo chcę tym samochodem trochę pojeździć, a wychodzi rdza-szczególnie na progach. Po dwóch miesiacach użytkowania (jazda głównie po mieście) jestem z mojego autka niezmiernie zadowolony. Polecam kupno tego samochodu zamiast np. 6 letniego fiata uno, czy innych 10 letnich aut z silnikami benzynowymi. Części zamiennych jest dużo i nie są znowu aż tak drogie, aczkolwiek nie są to ceny jak za części do malucha czy poloneza. Jedyną większą wadą jest to, iż z tyłu (szczególnie po odsunięciu przednich foteli) nie ma zbyt dużo miejsca.
Po regulacji silnik mam jak nowy, chodzi jak benzynowy.
Na razie nie mam na co narzekać
Świetnie trzyma się drogi nawet przy wchodzeniu w ostre zakręty z dużą prędkością
Trochę przeszkadza mi lusterko wsteczne
Wszystko pod ręką!
Prawie jak klima.
Z tyłu mało miejsca, nie polecam jeździć z trójką osób na tylnich siedzeniach
Nie ma na co narzekać
Pije 6l w mieście. Na trasie na razie nie wypróbowałem, ale mniemam , że nie będzie więcej niż 5,5l. Aco do cen przeglądów to jeżeli auto nie serwizuje się w ASO to nie jest najgorzej
Może być
Na razie nic się nie zepsuło.
Żadnych
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza II Hatchback 2.0 i 115KM 85kW