Ocena kierowcy - Seat Ibiza II Hatchback

kurier21@vp.pl, 14 lat temu
Silnik 1.9 D 64KM 47kW
Rok produkcji 1994
Seat Ibiza II Hatchback 1.9 D 64KM 47kW 1993-1996 - Oceń swoje auto
Silnik : Ten samochód ciągle mnie pozytywnie zaskakuje, ale na największe uznanie zasługuje superoszczędny silnik 1.9D.
Karoseria : słaba odpornośc na korozję.szczególnie nadkola i bagażnik.
Układ hamulcowy : szybko nagrzewające się hamulce.
Inne : Stacyjka, a dokładnie kostka, która potrafi być kapryśna.
Moim zdaniem, ten samochód jest godny polecenia i uwagi.autko pomimo upływu czasu prezentuje się całkiem całkiem:) ma dobre osiągi i jest jeszcze w miarę nowoczesne:) polecam
elastyczność super, kultura-jak wszystkie diesle vw trochę klekocze:) ale mało który samochód potrafi jechać na 5 biegu 40km/h bez szarpnięc i duszenia:)
miękka,krótka i gładka, pracuje cicho i łatwo daję się wyczuć:) moim zdaniem ekstra:)przede wszystkim przełożenia pasują do charakterystyki silnika i do wizerunku marki:)
tutaj tak raczej przeciętnie... zawieszenie raczej twarde,ale z założenia powinno być takie bo w końcu seat to samochód ze sportowym zacięciem:)ale za to na zakrętach trzyma bardzo dobrze:)
raczej dobra,pozycja za kierownica wygodna,dość wysoka,auto posiada duże przeszklone powierzchnie ale tak jak wszyscy, narzekam na zbyt szerokie słupki a.
po prostu jak to w vw wszystko jest tam gdzie powinno być. przełączniki na swoim miejscu, w zasięgu ręki. duży plus należy tu dodać za umieszczenie radia, które znajduje się dość wysoko i dzięki temu łatwo się je obsługuje.
Tutaj też jest się czym pochwalić:)co prawda autko nie ma klimy ale za to mamy aż(!!!) 4 zakresy funkcji nawiewu i odpowiednio 4 stopnie. wnętrze nagrzewa się dość szybko pod warunkiem że mamy dobry termostat:) ogólnie super.
Przestrzeń raczej przeciętna. z przodu mamy do dyspozycji trochę więcej miejsca niż z tyłu. jednak osoby wyższe mogą mieć problem. Ja (190cm wzrostu) mieszczę się na styk:)mogłoby być trochę lepiej...
Nie ma rewelacji... Z racji tego że posiadam diesla, wyciszenie nie jest na wysokim poziomie. Na kiepskich drogach zawieszenie też daje o sobie znać ale ogólnie jest dobrze:)
pod tym względem to autko bije swoich rywali na głowę:) po prostu cpn może nie istnieć:) przy odpowiedniej jeździe do cpn-u można zaglądać raz w miesiącu:) dla mnie bomba:)
Za stosunkowo nie duże pieniądze możemy mieć całkiem fajny i nowoczesny samochodzik:)który przy dobrym traktowaniu posłuży nam jeszcze długie lata:) jakość wykonania tego samochodu zdecydowanie bije na głowę fiaty,fordy czy ople. Wg mnie autko jest doskonałe w swojej roli:)
Właściwie w tym aucie nie ma się co psuć:)konstrukcja jest prosta a zarazem niezawodna:) widać tutaj niemieckie trzy grosze:)
W modelu Ibiza słowo \"zawodność\" nie istnieję:) posiadam ten samochód już półtora roku i nigdy nie miałem takiego zajścia:) samochód jest bardzo solidnie wykonany, duża w tym zasługa Niemców i ich dokładności wykonania:) silniki w tych autach są po prostu wieczne:)trzeba by naprawdę utalentowanego \"mechanika\" żeby zajeździć ten silnik:)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 D 64KM 47kW [l/100km]

5,7