Ocena kierowcy - Seat Ibiza II Hatchback

Silnik 1.9 D 64KM 47kW
Rok produkcji 1994
Seat Ibiza II Hatchback 1.9 D 64KM 47kW 1993-1996 - Oceń swoje auto
Silnik : bardzo ekonomiczny
myśle że samochód świetny dla młodego kierowcy albo dla kobiety jeżdżącej do pracy i na zakupy, bardzo trwały silnik od VW, trwałe zawieszenie ale problem z rdzą.. nie kupiłbym tylko dlatego że wole sportowe japończyki
nie był cichy ale na niskich obrotach miał przyzwoitą moc, nie był to sprinter raczej daleko dystansowiec :D
skrzynia dobrze działała precyzyjna nawet po przebiegu ponad 300tys km
nie dało sie poszaleć na zakrętach hehe :D ale całkiem komfortowo się jeździło na prostych ;)
widoczność seacik ma bardzo dobrą, duże szyby pozwalają na oglądanie sie w każdym kierunku i lusterka też ma duże i przejrzyste
lewarek troszkę za daleko, brak możliwości regulowania kierownicy itd
w zime w mrozach dochodzących do -24stopni to naprawde szybko sie nagrzewało wnętrze, w lato raczej gorzej bo nie ma klimy hehe ale ogrzewa sie na prawdę szybko
jak na auto tej klasy i wielkości to nic dodać nic ująć nikt nie narzekał siedząc na tylnej kanapie że jest niewygodnie
słabizna hehe przy 130 to masakra jeszcze jak mi sie tłumik urwał to już całkiem masakrycznie ale mi to nie przeszkadzało :D lubie rasowe diesle :D
bardzo tania jazda była bo autko mi paliło 5 litrów ale w zime mi zamarzł licznik i nie mogłem zmierzyć hehe ale myśle że nie więcej niż 6,5 :)
tańsze od golfa a jakość podobna myśle że warto
jeździłem pół roku i tylko mi pękł tłumik hehe :D
nic sie nie stało samoczynnie ale jak miałem wypadeczek to części były naprawdę tanie ;)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 D 64KM 47kW [l/100km]

5,3