Ocena kierowcy - Seat Ibiza II Hatchback

Maestro, 18 lat temu
Silnik 1.9 D 68KM 50kW
Rok produkcji 1994
Seat Ibiza II Hatchback 1.9 D 68KM 50kW 1994-1996 - Oceń swoje auto
Kocham to auto i niezamieniłbym je na żadne inne (no może na mercedesa SLR).
Jak na taki duży przebieg silnik chodzi bardzo, bardzo dobrze (ma dobrego kopa). Przyspieszenie też jest OK.
Skrzynia w moim aucie jest bardzo precyzyjna. Biegi wchodzą szybko i gładko.
Wspomaganko jest idealne. Kierownicą mogę kręcić najmniejszym palcem. Zakręty pokonuje prawie jak ferrari.
Widoczność do przodu jest dla mnie dobra, może dlatego, że jestem wysoki. Do tyłu jest troche gorzej (tylne słupki są dość szerokie). Nie jest źle.
Nie zwracam zbytniej uwagi na wnętrze auta. Jest trochę smutno i troche trzeszczy ale wszystko co jest potrzebne we wnętrzu jest na swoim miejscu i pod ręką.
W aucie jest ciepło jak w Hiszpanii. Szyby często są zaparowane.
Jak wspomniałem jestem wysoki i mam troszkę mało miejsca jako kierowca na nogi. Tak poza tym jest dobrze. Z przodu pasażer ma wygodnie, z tyło jest dużo miejsca na nogi i głowę (model 4/5 d.)
Silnik jest bardzo głośny (jedyny duży minus). Można się przyzwyczaić. Można też podgłośnić radio.
Seatem Ibiza 1.9 diesel można jeździć, jeździć, jeździć, jeździć i jeździć i jeździć i długo nie zjeżdżać na stacje paliw. To jest najoszczędniejszy samochód jaki widziałem w życiu. Nie pamiętam też co ostatnio w nim naprawiałem lub wymieniałem.
Ten samochód jest naprawdę niezawodny. No może w zimie denerwują mnie zamarzające drzwi ale da się przeżyć. Jeśli o niego dbasz to odwdzięczy ci się z nawiązką.
POWAŻNE USTERKI??????? A CO TO JEST????????????

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 D 68KM 50kW [l/100km]

5,3