Ocena kierowcy - Seat Ibiza II Hatchback

Maciek, 16 lat temu
Silnik 1.9 SDI 64KM 47kW
Rok produkcji 1998
Seat Ibiza II Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
Silnik : Ekonomia i kultura pracy.
Inne : Wentylacja nie jest rewelacyjna! Ale nie jest też słaba. Przeciętna mogłoby być lepiej
Mam prawo jazdy 7 lat, to moje 6 auto w życiu (ale i rocznikowo najmłodsze) i jestem z niego najbardziej zadowolony.
Silnik 1,9 SDI. Pracuje swietnie! Równe obroty, wystarczająco dynamiczny, i wyjątkowo oszczędny.
Słyszałem, że w ibizach często pojawiają się problemy ze skrzynią u mnie jak na razie problemów brak. Skrzynia pracuje wzorowo.
Twarde zawieszenie idealne na równych nowych nawierzchniach. Pewnie trzyma się drogi.
Wiele osób już to pisało ja powtórzę: słupki przednie w zakrętach troszke ograniczają dobrą widoczność.
Wszystko pod ręką, przestrzen dobrze zagospodarowana, jednak mam problem ze znalezieniem idealnej pozycji za kierownica. :-(
Czesto osadzajaca sie para na przedniej szybie jest trudna do usuniecia przy słabym namuchu.
Jak na auto tych gabarytow to jest rewelacyjnie.
Silnik diesla jest glosny wiec go slychac :-) Ale wyciszenie auta ogolnie jest dobre.
BEZ ŚCIEMY!!!! Silnik 1,9 SDI!!!! Normalna jazda!!! - trasa 4 LITRY ROPY NA 100 KM! NORMALNA JAZDA PO MIEŚCIE WARSZAWA - DOKŁADNIE 5,9 LITRA ROPY NA 100 KM!!!! Auto jest mega ekonomiczne i nie mam w tym żadnego interesu żeby pisać nieprawdę. Pozdrawiam
Wv POLO z tym samym silnikiem, zawieszeniem i podzespołami jest droższy a to w końcu to samo!
Odpukać! Jeżdżę nim 9 miesięcy nic się nie zepsuło. "Drobiazgi" są OK ;-)
Narazie BRAk. Auto miało wymieniony tłumik ale przez poprzedniego właściciela.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 SDI 64KM 47kW [l/100km]

5,2