Oceny Seat Ibiza IV Hatchback 5d Facelifting

Najnowsze oceny Seat Ibiza IV Hatchback 5d Facelifting

3,7
~bartek
Hatchback 5d Facelifting 1.0 MPI 75KM 55kW
Auto z wypozyczali,jeździłem nim ponad 2 tygodnie,zrobiłem 2tys km.Ładne dla oka zewnątrz wewnątrz czarny trup.Radio monochromatyczne jak z 19wieku,wrażenie tandety,taniości....fuj.....Marne,bardzo marne plastki,wręcz odrażające,taka sama kierownica -nie wiedziałem że plastikowe sie jeszcze robi.Idiotyczne regulacja jak chcesz nawiew zimny na szybę to włącza sie klima podobnie przy regulacji temperaturywłacza się automatycznie.Debilna...
~sparrov
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Jako kierowca nowej Ibizy mogę polecić to auto. Mój egzemplarz to bogato wyposażona wersja z silnikiem 1.2 i automatem. Wnętrze mogłoby być nieco nowocześniejsze i wykonane z lepszych materiałów, ale i tak nie jest źle. Rażą twarde plastiki w drzwiach, brak uchwytów na butelki, jakość niektórych materiałów i brak USB! Tu projektanci mogli się lepiej postarać. Dziwne jest również sterowanie radiem - zamiast z kierownicy, odbywa się ono za...
~arturgadek
Hatchback 5d Facelifting 2.0 TDI CR 143KM 105kW
Pomimo wielkości auto sprawdza się w trasie, dla 2 osób idealne choć 3 pasażerów z tyłu też można zapakować. Bezpieczne podróżowanie na autostradzie, zalety auta w prowadzeniu i spalaniu odczuwam dopiero powyżej 120-140kmh. Auto raczej dla młodych ludzi nie dla eko driverów gdyż szkoda diesla dla obrotów 1000-1500. Bak 45l przy odpowietrzeniu zalewamy 55l i robimy na trasie 1000km.
~MaciekARDC
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TDI 105KM 77kW
Ibiza użytkowana właściwie przez żonę, która ma generlanie bardzo dobrą opinie na temat tego auta. Moim zdaniem Ibiza jest dużo ładniejszym autem niż jej starszy brat VW Polo, ale to kwestia bardzo osobista. W ciągu 2 lat użytkowania nie sprawiała żadnych problemów. Zwinne, miejskie autko, które pali niewiele. Dobrze wyposażone i estetyczne. Warte polecenia.
~LukasF
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Autko uzytkuje od 4 lat. Wersja FR. Zakupione było w salonie. Na chwilę obeną przebieg 50 tyś. Silnik 1.2 TSI 105KM lecz zostało poddane chiptuningowi i generuje 123 KM oraz 207 Nm. Skrzynia 5b manual. Autko smiga jak ta lala. Ogólnie nie mam zastrzezen. Ostatnio padała pompa wspomagania i została wymieniona. Zamiennik pompy w ASO to 2tyś.
~Adam
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI 90KM 66kW
Najlepsze auto w segmencie pod kątem relacji ceny do jakości z dynamicznym zacięciem. Polecam jeszcze teraz rozejrzeć się w salonach za tą wersją - ja bardzo świadomie wybrałem dopracowane auto po kilku większych i mniejszych liftingach, jeszcze z silnikiem czterocylidrowym i wnętrzem, które już nie dyskwalifikuje jak kiedyś - a wręcz jest całkiem przyjemne (zwłaszcza po ciemku- doskonałe czerwone podświetlenie i piękne zegary).

Usterki Seat Ibiza IV

Seat Ibiza IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~_junior
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Bardzo dobre autko! Silnik 1.2 TSI w zupełności wystarcza do tej budy (to chyba zasługa niskiej masy). W wersji wyposażenia Style jest wszystko, co potrzebne do sprawnego przemieszczania się z punktu A do B :) Do tego wersja poliftowa wygląda świetnie.
~anna
Hatchback 5d Facelifting 1.4 85KM 63kW
kupilam samochod na wyprzedazy rocznika 2014 w wersji style, nie mam do czego sie doczepic do tego samochodu moze do braku klamki do trzymania na podsufitce od pasazera, no i moze brak wskaznika temperatury, tak poza tym to Seat super marka.
~Ibiza'79Wwa
Hatchback 5d Facelifting 2.0 TDI CR 143KM 105kW
W sumie autko dla kierowców, którzy wiedzą co dobre i troche się znają na samochodach. A przede wszystkim lubią prowadzić i czerpią z tego dużą satysfakcję. No i przy takim spalaniu lubią jeździć DUŻO, nie tylko DYNAMICZNIE!
4,1
~Krzysztof Machnacki
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Ładna i dynamiczna sylwetka, ciekawa kolorystyka. Auto idealne dla młodych osób, dla początkujących kierowców i przede wszystkim dla ludzi niewymagających dużej przestrzeni wewnątrz auta. Ten model Seata to doskonały wybór do jazdy po mieście i na krótkie, weekendowe wypady poza aglomerację.
Seat Ibiza IV Hatchback 5d Facelifting