Oceny Seat Ibiza IV Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW 2008-2012

Seat Ibiza IV Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW 2008-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Ibiza IV Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW 2008-2012

~pitu
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
Autko rewelacyjnie się prowadzi po mieście ale nie ma co liczyć na przyzwoite osiągi po za miastem. Jak chcemy coś docisnąć to autko zaczyna palić 12L. Jak nie natrafisz na korki i jeździsz Eco to możesz zejść w spalaniu do 6,5 ale nie niżej. Ibiza najlepiej się czuje przy jednym lub dwóch osobach. Dobra widoczność, nie ma problemów z parkowaniem. Z przodu sporo miejsca dla kierowcy i pasażera, może trochę za małe schowki. W rodzinie miałem...
~Dominik
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
Pierwsza opinie pisałem ok 3 lat temu przy przebiegu ok 10000. Przejechalem ok 100000 więc mogę już coś wiecej powiedzieć. W aucie oprucz oleju, świec , filtrów wymienilem tylko klocki. W aucie kompletnie nic się nie dzieje. Serwis autoryzowany - tragiczny. Po szkodzie parkingowej zalakierowany włos, po roku pęknięcia, błędne diagnozy, po w jechaniu w dziurę (taka ze pokrzywiło felgę) chcieli wymienić pól zawieszenia - w innym nie...
~Godzill
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
Ibiza 6j bardzo tanie autko w utrzymaniu np przednie zawieszenie można zrobić za 50zł (samemu) awaryjność znikoma po 10 latach cos się odzywa .silnik z lpg 1,4 jest pancerny i daje wystarczającą elastyczność jazdy. Małe zwinne oszczędne autko i praktyczne .Spalanie kolo 7l lpg
2,6
~Matt
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
Auto całkiem dynamiczne jak na posiadaną moc, może się również podobać. I to by było na tyle. Silnik przy 170 tys chodzi jak traktor, katastrofa, oznaczenie u mnie BXW - wada fabryczna zawana piston slap (niektórzy mechanicy sugerowali, ze to zaowory stukają ale tak oczywiście nie było. Silnik do wymiany. Do tego ciągłe problemy z elektryką, modułem komfortu. Jako pocieszenie dodam, ze części są bardzo tanie.
~Łuki
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
Od 2011 roku jestem jedynym właścicielem 100% w Lpg 1.4 MPI awarie: ( pokrętło lusterka kierowcy przy 5 tys. zawór odcinający w butli przy 130 tys. zamek kalpy przy 125 tys. zł) Autko do miasta rewelacja. Komfortowe dla 4 osób dorosłych. Polecam
~Młody
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
Ogólny wygląd auta świeży i pozytywny, agresywne linie podkreślone dobrą felgą i nic więcej nie trzeba do szczęścia. Zaskoczyło mnie kilka drobnych funkcji o których nie było wspomniane w wyposażeniu a są bardzo przydatne. Jazda autem sprawia przyjemność i nie jest męcząca. Ktoś jeszcze ma wątpliwości jakie auto wybrać?- Ja nie mam. Ibiza króluje wśród konkurentów w swojej klasie i to zasłużenie.
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza IV Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
7,2
8,1
~golotheman
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
Jestem zadowolony. Autko da się lubić i jest przyjemne w prowadzeniu. Jak myślę, że gdzieś muszę podjechać coś załatwić, to mam banana na twarzy - o czymś to świadczy. Pozostaje liczyć na bezawaryjność :) Wnętrze podoba się wszystkim - może duża ilość plastików potrafi odstraszyć, ale i tak ich faktura jest przyjemna - sam posiadam połowę plastików z charakterystycznym delikatnym ogumieniem - miękkim plastikiem. Zmienia to wszystko.
3,8
~ja
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
Wydanych na to auto pieniędzy nie żałuję. Gdybym jeszcze raz miał podejmować decyzję posiadając wiedzę na temat tego modelu, którą mam obecnie, wybrałbym go jeszcze raz. Auto ma niemało wad, ale ma 2 podstawowe dla mnie zalety - świetnie wygląda i daje radość z jazdy. Swoją drogą zastanawiające jest dlaczego wciąż tak mało tych aut jeździ po naszych drogach, mimo że od debiutu minęło już prawie 3 lata...
3,6
~Rob
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
Ogólnie uważam zakup za udany. Przede wszystkim jest to naprawdę ładne i zgrabne auto-w ładnym kolorze limonkowym w stylu Lambo prezentuje się na pewno lepiej od nowego Polo, 207, Corsy czy Clio. We wnętrzu,gdy spojrzymy na tanie plastiki to już nie jest tak fajnie. Silnik 1.4 jest wystarczający,spalanie mogłoby byc mniejsze. Zawieszenie jest przyjemnie sprężyste ale do takiego chyba muszą byc najpierw dobre drogi.
3,2
~Nowa Ibiza
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
Auto wizułalnie super moim zdaniem ładniejsze niż polo czy astra III bo takie opcje brałem pod uwagę, środek auta niestety odstaje od konkurencji, mnie to auto po prostu się podobało to zdecydowało o zakupie.
Seat Ibiza IV Hatchback 5d