Oceny Seat Ibiza IV Hatchback 5d 1.6 MPI 105KM 77kW od 2008

Najnowsze oceny Seat Ibiza IV Hatchback 5d 1.6 MPI 105KM 77kW od 2008

4,1
~slawek0401
Hatchback 5d 1.6 MPI 105KM 77kW
Moje pierwsze auto, którym jeżdżę od 6 lat. Duże znaczenie przy zakupie miał dla mnie atrakcyjny wygląd i uważam, że Ibiza taki posiada (nawet teraz, po kilku latach). Dodatkowo traktuje Seata jak "trochę usportowionego VW", co dla młodego kierowcy również było ważne. Samochód użytkuje mi się bardzo dobrze, nigdy poważnie mnie nie zawiódł, przykuwa wzrok przechodniów, jest całkiem wygodny i uniwersalny, po rozłożeniu siedzeń całkiem pojemny...
~Sławek
Hatchback 5d 1.6 MPI 105KM 77kW
Auto urzekło mnie od 1. ujrzenia. Mój Seat ma biały kolor, zamontowałem czarne alusy. Sportowy, śliczny wygląd idzie tutaj w parze z mocnym silnikiem 105 KM, potrafiącym zapewnić emocje, ale jednocześnie stosunkowo oszczędnym i bezawaryjnym. Osobom zastanawiającym się nad kupnem: polecam.
~Miko
Hatchback 5d 1.6 MPI 105KM 77kW
Tanie sprawdzone rozwiązania ( szczególnie silnik TSI to tragedia jego awaryjność i ilość usterek daje do myślenia co z tymi panami VW się stało, że to badziewie do produkcji dopuścili) a tak mam 1.6 i 105KM i cieszę się bardzo bo za 5 lat sprzedam go bez klopotu a z TSI to na zawsze bym został.
~Arek
Hatchback 5d 1.6 MPI 105KM 77kW
Polecam auto dobre sprawdzone silniki, niska awaryjność niskie koszty ( przed wyborem Seata dokładnie sprawdziłem skode i VW skoda tandeta a polo zbytnio drogie ) auto typowo do 4 osób max 5 ale nie polecam.
3,2
~Michał
Hatchback 5d 1.6 MPI 105KM 77kW
Nie jestem zadowolony.Myślałem że jako nowość będzie to ten jedyny samochód, a tu lipa.Trzeba szybko sprzedać złom i kupić coś innego.
~Msiela98
Hatchback 5d 1.6 MPI 105KM 77kW
Częste problemy przy wrzuceniu biegu wstecznego, niekiedy trzeba wcisnąć parę razy sprzęgło aby bieg wszedł. (Skrzynia biegów)

Usterki Seat Ibiza IV

Seat Ibiza IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~spokojnaglowa33
Hatchback 5d 1.6 MPI 105KM 77kW
Kiedy kupowaliśmy ibizę był to najmocniejszy benzyniak w ofercie, TSI jeszcze Seat nie wprowadził.To sprawdzona konstrukcja VW z lat 90s - wg dzisiejszych kryteriów ani specjalnie oszczędny, ani cichy, ani mocny. Pocieszam się, że będzie niezawodny i łatwiejszy w odsprzedaży, bo ludzie jednak boją się używanych turbo (1,2 TSI ma tę samą moc). (Silnik)
Seat Ibiza IV Hatchback 5d